troubleshooting sa MDR EX85 , moguc zamjena ?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by bINARY cODE sOUND, Jun 30, 2010.

  1. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    vozz ekipi , imam taj problem , znaci uzete sluske prije 18 mjeseci u mobil mediji (nisu bile ni malo jeftine), prije neki dan jedna sluska je misteriozno prestala raditi !?!??! je li ima neki shit kako da je popravim , odnosno , ako neko ima iskustava , kakva je politika osoblja u mobil mediji , kako ce okarakterizovati ovaj kvar ,te hoce li se udostojiti i zamjeniti ih ? hvala unaprije na odg.piiis.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Nosi odmah. Ne radi a nema smisla popravljati tako da bi trebala biti zamjena.
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ako je garancija na slusalice veca od 2 g
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Ako je kabl, a vjerovatno jeste tesko da ce uvaziti garanciju.
     
  5. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    garancija je 2. godine... cuj nece zamjeniti ako je kabal :/ , pa to ne bi trebalo spadati pod "fizickim ostecenjem" ?!
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Pa sta te briga sta je. Pokupis garanciju i slusalice i napravis se kao da nemas pojma i kazes ove ne rade dajte druge. Sta te briga, nek oni otkrivaju sta im je.
     
  7. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    yee , odlican ! :D
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Jedino tako i mozes, pravis se lud ko nemas zive veze, ja sam ti rekao iz iskustva sa haverom kojeg su u servisu (u dobrinji) zezali za laser na dvd-u koji je riknuo za dva dana, debili trvrdili da je to potrosna roba, pa sam ja morao malo da dignem dreku i rijesavam problem.
     
  9. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    da, da :D , samo frka mi je sad sto na garantnom listu ne pise kolika je sama garancija , samo datum kupovine , pecat , model sluski te neka sifra , pretpostavljam da je posljednje ujedno i sifra pod kojom je zaveden prodani artikal ... u svakom slucaju , odmetnicko ophodjene sa uposlenima nije za odbaciti :D
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Sony tj. mobilmedia daje za vecinu artikala 2g. mada to ovisi od cijene.