Tuzla - Kriminal uz pomoć računara

Discussion in 'Generalna diskusija' started by apdejt, Jul 9, 2009.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

     
  2. tux_

    tux_ Aktivista

    To je ono "posalji 1k eura na WesternUnion na ime XXX adresa XXX " . Zajebani momci pravo.. :D
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Mali ce da fasuje ako neko u pritvornoj jedinici vidi roza medu....
     
  5. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma malac je davno trebao biti obuzdan. On vec godinama kupuje robu iz inostranstva ukradenim karticama, a buduci da sam radio u FedEx-u sam sam mu isporucio par carinskih posiljki koje su uredno placene. Tada je imao 13-14 godina, i prijavljen je policiji cini mi se od strane gospodje i, ciji je sin isto bio umjesan, pa joj kolega isporucio paket iz Njemacke dobro se sjecam InterCooler (cca 400 EUR+carina) za auto na ime svog sina od 14 godina i dosla kod nas u kancelariju suza suzu goni ne moze da vjeruje. Mislite da je policiju bilo briga za tu majku. Tek kada je poceo raditi sranje po svojoj avliji sada se poduzimaju neke mjere, a to sta on radi nije nikakva tajna to se javno u Tuzli zna vec godinama, nemoram Vam ni pricati da se o tim stvarima hvali pred rajom i internet klubovima.... Ma djeca koja misle da su najpametnija, samo zalosna je ova nasa drzava kada nekoliko godina treba da se obuzda cist kriminal.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ovaj naslov ko da je iz avaza pokupljen.
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma naslov je manje bitian, bitni su tacni navodi.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    da li je taj malac ispreznio karticu nekog naseg ministra, taj slucaj bi bio rijesen u roku od najvise mjesec dana. kako nije krao nase ljude, a ovi nasi majmuni u policiji i tako ne vole raditi, onda je sasvim razumljiv ovakav slijed događaja.
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Puna je BiH ovakvih likova. ;)