TV kartica (USB?)

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Loki, Feb 19, 2018.

  1. Loki

    Loki Komšija

    Kolegici u firmi treba TV kartica. Ima doveden kabl za kablovsku i iskreno nemam pojma kako provjeriti da li ima samo analogna kablovska ili ima i digitalna...
    Nekad dok ja još nisam bio tu imala je TV karticu u starom računaru preko koje je mogla gledati TV kanale. Nakon što joj je zamijenjen računar ostala je i bez kartice i sad joj opet to treba.

    Ima li neko iskustva sa tim ili možda da zna gdje se može nabaviti? (PIK je problem jer će trebati i račun...)

    Kontam da bi extra bilo nešto što bi se uključilo u USB a ovamo da može da prima i analognu i digialno iz onog kabla, koja god već da je puštena tu...

    Ovo djeluje interesantno al' ne znam bil' radilo ako je puštena samo analogna...
    https://www.olx.ba/artikal/28363856/dvb-t-dab-fm-tv-usb-receiver-tuner-stick/
     
  2. GV

    GV Komšija

    Tebi treba analogni i dvb-c za kablovsku. Ja imam analogni paket na hs-u i imam i slobodne digitalne kanale . Ovaj stik je za dvb-t i nama je beskoristan.

    Sent from my HUAWEI SCL-L21 using Tapatalk
     
  3. Loki

    Loki Komšija

  4. GV

    GV Komšija

  5. black

    black Komšija

  6. GV

    GV Komšija

    Evo jedna recenzija ovog jeftinog
     
    Loki likes this.