TV Series

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by NAILS, Aug 3, 2010.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Poceo se prikazivati ovaj serijal na Discovery kanalu. Sinoc je bila mislim druga ili treca epizoda. Djeluje jako zanimljivo.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Alone in the wild

    Izgleda da samo Bear nije dovoljan ... Jeste da je Bear fake i sve to (za razliku od ovoga), ali ovo mi se sve čini kao deja vu. Sumnjam da će serijal dugo potrajati.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Alone in the wild

    Ako sma dobro procitao, ovo ima samo 3 epizode (sto bi znacilo da je sinoc bila druga) gdje je nakon 50 dana pozvao pomoc.

    Djeluje mi drugacije i zanimljivoje zbog cinjenice da je sam i da sam sebe snima.
     
  4. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Re: Alone in the wild

    Gledao sam ovu emisiju, na fazon ULTIMAT SURVIVAL-a.... Meni je ubjedljivo najbolja emisija River monsters....
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Re: Alone in the wild

    Na osnovu cega tvrdis da je Bear fake, to sto se tebi nesvidja neznaci da covjek nije sposoban i pametan, a i meni je river monsters odlican samo su mi skoro svi oni debili sto modifukuju aute bezveze osim one dvojice iz Bangladesa (Lipu i Barni) oni jedini nesto i rade svi drugi prefarbaju auto, ugrade zvucnike, malo plastike i glume majstore, dok ona dvojica od groba iz otpada naprave odlican auto.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Editovah naziv. Mozda bude korisnije.

    River monster je super samo ne potrefim da odgledam kompletnu epizodu. Sinoc je ganjao slatkovodnu ražu.

    Lipu i Barni su super. Dirty Jobs i Wheel Dealers su takodjer ok. Ima onih dosta sto prate proces izgradnje nekih objekata. One su mi nekako najkvalitetnije.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Eo link za neustrasivog Bear Grylls-a
    http://www.youtube.com/watch?v=3UpSlpvb1is

    How it's made mi je nekako najkompletniji serijal, i onaj zimski serijal o drugom i prvom svjetskom ratu, moj favorit bitka kod Galipolja i Jutlandska bitka.
     
  8. Triforce

    Triforce Aktivista

    i jos @ Bear

    gledo sam klip kad je iza nejga znaci 4 ljudi, 2 kamere i 2 naka coeka a on nesh oko pećine xD. nzm dosadio mi je bio

    Lipu i Barnia nema, mozda snimaju nove epizode
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    Bear fake ne fake, radi svasta :) valja skocit u onu ledenu vodu, brrr i jesti sav onaj shit :D
     
  10. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Puno je lakse Bearu kad zna da je oko njega ekipa ljudi, dok je onom liku iz Alone in wild teze, ipak je sam svoj majstor....
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Ama da je deset ljudi valja se verati i skakati, ali vidio bih ja njega kako bi prezivio u bosni sa ovom vladom i da mu damo penziju, lako je u amazonu hajde ovo. :smt003
     
  12. GW

    GW Moderator

    Možda im je opet radionica izgorila. :smt003
     
  13. .ba

    .ba Novi član

  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Vec je bila rasprava za Bear-a. Ima cak i posebna tema te mislim da ne treba opet povlaciti detalje. Alone in the wild je nesto sasvim drugo i ak ose slazem da ima dosta slicnih.
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Cijeli serijal How it's done/made je odličan kao i River Monsters. Sviđaju mi se Wheeler Dealers, Lipu i Barni su mi dosadili isto kao i American Choppers.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto se dokumentaraca tice, kanal History je beton, lose emisije nema.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Jedna od zanimljivijih emisija bude na Nacionalnoj G. Radi se o grupi muškaraca iz jednog plemena koji doslovno nisu vidjeli civilizacije (dolaze sa Tane) te ih vodaju kroz grdove/države/porodice. Bili su u Engleskoj te su neku noc zavrsili "turneju" u Americi.

    Meni se jako svidjela. Tesko je opisati o cemu se radi. U suštini, zanimljivi su njihovi dojmovi, zapažanja te zaključci u vezi "našega" života.

    Ne znam kako se tacno zove emisija jer mi se cini da nije pisao naziv na engleskom jeziku.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Koga zanima, pocela nova epizodan Alone in the Wildna Discovery kanalu.
     
  19. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ma pusti vodu, najjače je kad skače iz helikoptera. Prizor za pamćenje. 8)
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Gleda li ko Mentalist-a ? Finale trece sezone je bilo limit :D