Unreal tournament 2003

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Kameric, Sep 5, 2003.

  1. Kameric

    Kameric Novi član

    Cao raja imam problem,riječ je o gore navedenoj igri,moja konfiguracija je celeron na 2 ghz 256 oc 133 i radeon 9200 64 ddr.Ova igra ma bilo kako da postavim detalje probao sam i sa 640 480 16 bit nema vise od 10 fps.Sta da radim.Jel postoji neka caka ili je jednostavno kompjuter slab za ovo.
     
  2. abasi

    abasi Aktivista

    E nesta ti nije OK

    Meni je sa Celeronom 900 MHz, 256 MB 133, i GF 2 MX 440 64 MB bilo ok 25 FPS-ova !

    Probaj formatirati OS i ja mislim da ce to rijesiti tvoj problem !
    Mozda ti je disk natrpan stvarima koje ti upste ne trebaju nego su tu eto :
    "reda radi "! :wink:

    :wink:
     
  3. strawa

    strawa Aktivista

  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne mozes formatirati OS :) Mislim necu sad da cackam u detalje :) Hehe , ali ako sad skontas pogresno, neko ce te poprijeko gledati poslje :)
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Meni je na D800 i 256 MB rama igra isla u 20-25 fps-ova.
    Sad sa XP1700+@2000+ i 768MB rama ide nesto brze tj. oko 30 fps-ova.
    A i taj 9200 nije bas nesto. :)
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    To bi bilo super ;) . :lol:
     
  7. abasi

    abasi Aktivista

    EEE hajde PLZ !!!

    :lol: :D
     
  8. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    E u pravu si zeleni...ti mali....eh

    Pa tepsija je napisao : probaj formatirati OS .mislim možda se čovjek nije fino izrazi.naravno trebalo je napisati - formatiraj disk , ali ak je čojk pogriješio ne mora značiti da će ga kasnije svi pogrešno gledati...


    Zašto ja tebe ne gledam drugačije a jednom si mi rekao - nisam znao da su GeForce 4 MX izlazile i sa SDRAM-om.VIdiš , ja ipak mislim da ti znaš mnogo više bez obzira što to nisi znao.

    Jer niko ne zna sve odjednom - al kasnije se nauči...
    zato , strljenja momci malo.et.
     
  9. abasi

    abasi Aktivista

    Re: E u pravu si zeleni...ti mali....eh