Update problem (9200SE)

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by NAILS, Mar 3, 2010.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Skinem drivere sa AMD stranice i pri samom kraju instalacije, mislim cak kada sve i završi, kaze da mi "hardwer" nije kompatibilan sa driverima.. error. Nadjem neke druge drivere, instaliram, restart kompa i ..sve zezne. Medjutim, htjednem vratiti originalne sa CD-a.. ali istu gresku javi kao i prvi put.

    Vratio sam sve na staro sa system restore.

    Kako da odradim update ?
     
  2. GW

    GW Moderator

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala. Ovi su prosli. Uredno instalirani ali ..nakon restarta, nisam mogao uci u sistem. Dodje do windows loading i.. onda izbaci onaj plavi ekran sa oni odbrojavanjem, provjeravanjem memorije ili sta li vec. Medjutim, dva puta pustio da odradi do 100% ali nista. Isto.


    Pa sam nekako vratio na stare drivere sa CD-a u saf. modu.
     
  4. extibo

    extibo Komšija

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala na linku ali probam drugi put. Nesto me bas zeza a ne bi mi odgovaralo da moram dizat novi sistem jer sam imao problema instalacije sa CD-a originalnih drivera, a imao sam problema uci u sistem i kada sam instalirao ove sto je postavio GW. Nekako postavih drivere iz sef. moda u device manageru sa originalnim CD-om.

    Pa kada mi ne bude mrsko da se zezam oko tih problema, instaliram pa javim.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Mozel neko pojasniti sta ovo znaci (i ako imam pomenutu dx verziju):

    [​IMG]

    [​IMG]


    Igra je radila dok se nisam poceo zezati sa ovim driverima.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Skini directx web update, pa updateuj dx drivere, pa probaj opet.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Skino sam. Kaze da imam novu verziju. Ponovo sam instalirao igru ali ni to nie pomoglo. Jedino jos da se opet zezam sa driverima.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo instalirao neke family microsoft ..iz 2004-te. Radi i neka za sada ostane ovako.

    I da, extibo, pokusao sam da skinem "nesto", medjutim kaze mi da mi ne moze dozvoliti download ili kako li vec pa nisam ni instalirao.