Usklađivanje cijena TK usluga sa regijom

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Tyger, May 18, 2016.

  1. Tyger

    Tyger Aktivista

    Kao što su mnogi od vas možda već čuli ili pročitali uskoro (najkasnije 1.7.2016.) svi telekom operateri u BiH moraju uskladiti cijene usluga sa regionom:
    Odluka_o_uskladjivanju_cijena_usluga

    Pa reko da vidim šta vi mislite i da li neko ima neke konkretnije informacije o tome.
    Svakako oni kojima uskoro ističe ugovor sa obaveznim trajenjem (1 ili 2 godine) neka sačekaju prije potpisivanja novog.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Zar ima veze potpisivanje ugovora s ovim? Oni su dužni svima ponuditi ono što im RAK naloži.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    I ja mislim da nema ugovor nikakve veze. Svakako ti u ugovoru ne stoji nikakva posebna cijena, vec je definisana npr. paketom. U svakom slucaju, ovo je dobro doslo. Steta sto ih ne uslove sta za internet :D
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dvije glavne stvari po meni su obračunska jedinica od 1 sekunde i trajanje dopune kako sam skontao u kojem god iznosu u periodu od 90 dana.
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    90 dana je mislim samo za dopunu od 10km ili vise, bilo bi super ako je tako kao sto kazes.