Uskoro povoljniji adsl.

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by azzaro, Sep 29, 2007.

  1. vnm_

    vnm_ Komšija

    po ovome sto ti zboris ispade da je internet pristup luksuz, medjutim nije vise 1997., tako da si zakasnio malo sa govorom. :mrgreen:
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, dobro zbori vnm_, internet je stvar standarda. Bosna je jako zaostala zemlja pa nam je zato ovako. :roll:

    Citiram jednoj tipa iz Varazdina:
    Ovako izgleda net u Hr.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    kako gdje frende... ja recimo ništa ne mogu dobiti osim t-coma u kuću i to sve skupa izgleda cca. net 2mbit, 5 gb paket, pričanje preko alternativne mreže (h1) = 300-400kn mjesečno.
     
  4. azzaro

    azzaro Aktivista

    Ja imam nadu da ce neki hrvatski ili slovenacki isp doci i u BiH. Cim pokriju vlastita trzista moraju se siriti?
    Cuj u Sloveniji vec ima ftth a o brzinama je suvisno pricat.
     
  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ovaj bihnet umjesto da napreduje, on sve polako degradira.

    Najviše ga i koristim radi free zone, koja je sada zaista u kritičnom stanju.
    maximalno nekih 35kb/s skida, znaci ispadne da više za struju potrošim nego za net :smt003

    Crysis demo skidao 18 sati, šta reci nego žalosno!

    Ali fazon je što free zona nije đabna, nego i nju platimo zajedno sa tim paketom koji imamo.
    Trebalo bi da smanje cijenu u tom periodu kada free zona ne radi normalno.

    Hajd uredu, nije problem samo sa free zonom , nego i sa vanjskim serverima.

    Prije sam zaista bio zadovoljan, ping na stranim serverima oko 50ms, pa i do 100ms, ali to je sve uredu za igranje.

    Ali u zadnje vrjeme minimalno je 300ms, pa zna ici i do hiljadarke.

    Par puta su me zafrkali i za račun, žalio se ,ali bez uspjeha..... naše je da trpimo, nista drugo :smt003