vako..

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by d0ga, Dec 16, 2004.

  1. d0ga

    d0ga Aktivista

    imam problem sa cd-rw, postavio sam jos na neki forum nesjecam se koji al sam dobio neprofesionalnu pomoch :lol:
    haj da sad napisem...

    Tip:
    CD-RW

    Model:
    ASUS 52/24/52 mit flextraspeed flextralink :]

    Problem:
    Do prije mozda nekih 2-3mj. je sve normalno radilo..al medjutim sada kad ubacim neki cd prazan od npr. 48x. pochne da ga chita i chita nekih 30sec. i samo se dioda iskljuci...isto ko da nisam nikakav cd ubacio. kad stavim sprzen cd...isto se desi...kad stavim orginal cd info npr.....eeeeeee...to je sad prica...ochita ga nisam ga ni ubacio, sve normalno radi... :D. onda isto stavim neki manji prazan takodje ..do. max brn. speed 24x. isto se desi...ubacim mali od 8cm RW radi.... mos vjerovat....pa dodje mi da se ranim...nesto mi dosad przac i nije trebao otkad se pokvario..al sad mi nesto zagustilo tako da mi je sad problem dat 50km za novi..kad vec ovaj "mozda" mogu popravit...
    pokuso sam lecu cistit nekim blazim medicinskim alkoholom...ponovo nista...
    e sad je na vas doshao red..
    -no hos, only pros- :D
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Meni je to bilo zbog IDE drivera :D...
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kvaliteta medija?
     
  4. strawa

    strawa Aktivista

    eventualno (ako ostalo ne upali) nek ti neko ko zna ustima azimut lasera, taj mu cd izgleda ne godi :D
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    pa tko će ti azimut lasera namjestit??? pa nije to kazetofon da gurneš šarafciger i slušaš dok ne prestane zavijat :?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ili stelovanje glave na C64 :mrgreen:
     
  7. d0ga

    d0ga Aktivista

    ...
    ja konto da cu dobit pro help ..
     
  8. d0ga

    d0ga Aktivista

    nije

    ajmo dalje..pomozite ljudi :d
     
  9. djambo

    djambo Aktivista

  10. syss

    syss Veteran foruma

    ako si počistio leću ne možeš više ništa u kućnoj radinosti napravit. ako imaš garanciju, pravac servis, ako nemaš - pravac dućan.

    p.s. prijateljski savjet... nemoj uzimat asus-ovu optiku jer je među očajnijima.

    lg, nec, pioneer...
     
  11. d0ga

    d0ga Aktivista

    pokuso nove FW drivere...nece again.

    ma nis . izgleda cu morat izletit 50km :lol:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    batali Asus drugi put. kod mene u kuci dva skoro mrtva.