VASA ISKUSTVA SA HP ProBook 4720s XX838EA

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by ONA40, Apr 7, 2011.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

    Sve je to super decko sto ti govoris, ali kao no.1 ne moze se za sve modele kupiti produzenje garancije sto znaci da ova cijena koju su naveli automatski ne ukljucuje sve HP laptope, a kao no.2 za svaki model posebno se definise cijena HP care pack i definise je HP direktno u zavisnosti od toga da li si njihov partner ili ne a kupujes je od lokalnih distributera.

    Ovo kada bude sto si napisao "ispod stoje je" pogotovo za ovaj model kazem ti daj i meni odmah nekoliko :smt005 neka stoje na lageru.
     
  2. Looney

    Looney Komšija

    UK735E je za HP 620 i kompletnu ProBook seriju koliko sam ja upoznat.
    Iznad navedena cijena je neka "akcijska" od strane HP-a a inače do sada su cijene bile visočije.
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma pojeftinili su HP care pack-ovi u zadnje vrijeme, za razliku kolike su cijene bile prije 1-2-3 godine, ali ispod stoje je ne mozes kupiti definitivno. Ovo me podsjeti bas na jednu musteriju koja je "cula da je produzenje HP garancije sa godinu na tri 50 KM" i uporan lik hoce da zove "HP" da se zali, a vec je kupio laptop. Reko gospodine nikakav problem evo izvolite kontakt mail, steta ne znam kako se zavrsi prica.