Veliki problem :(

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by whatinjo, Aug 1, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. whatinjo

    whatinjo Guest

    Eh ovako..Nadam se da ce te mi pomoci sa problemom i nadam se da nisam zalutao sa podforumom.Da predjemo na stvar,imam 2.4 celeron i uzeo sam graficku ati x1650 pro 512 mb i 1 GB rama..Fps u counter strike mi ne prelazi preko 50 iako je podosen na max 101..Stavljao sam temu na 100 foruma i svi su mi dali odgovor formatiraj comp imas neki virus.Juce sam formatirao comp i opet se isto desava :roll: Ako neko zna sta da uradim vise nek' pomogne pls :(
     
  2. crash overdrive

    crash overdrive Novi član


    Sta je ostalim igricama? Je li se to sada od nekad desava ili? Jesi li probao nove drivere? Pokusaj driver cleaner pa onda novi driveri.
    Moze biti da je procesor "usko grlo". Predpostavljam je AGP kartica, jesi li mjenjao sta u biosu?
     
  3. whatinjo

    whatinjo Guest

    Od uvijek mi je fps slab..sada sam skinuo nove drivere i opet isto :S
     
  4. crash overdrive

    crash overdrive Novi član

    Jesi li radio benchmark? To te pitam jer sam ja imao x1650pro Sapphire, solidno je sluzila, overklokirana je davala oko 5500 bodova, nije to neko ekstra mjerilo vec da mozes uporediti, takoder uz 1GB RAM-a ali 3,0GHz procesor. Pokusaj s diver cleaner pa onda novi driveri. Da ti mozda AGP postavke nisu "rastimane" u CCC?


    PS: PCmark 04 verzija 1.1.
     
  5. dejson

    dejson Aktivista

    Joj jarane ti celeroni su ti pljaka. Ima 128 kb cache-a ja mislim. Jednom mom prijatelju je to takodjer stvaralo probleme.
     
  6. wildchild

    wildchild Guest

    eh ovako lljudi posto pojma neam kako da postavim novi post ako neko vidi ovaj post nek mi se javi na [email protected] hmm problem je u tome sto kad ja svoj cam upalim svi me vide a kad ja njih zelim da vidim nemogu to pise mi uvijek ono sponsored by... i loada se pa ako zna neko u cemu je problem nek mi se javi pls et hvala unaprijed :)
     
  7. perke

    perke Aktivista

    wow... zbog ovakvih bi ovde i clanarinu trebalo uvesti
     
  8. daco87

    daco87 Aktivista

    :shock: ma kakvu clanarinu, i to je premalo!
    nisam znao da jos postoje ovakvi.
     
  9. GW

    GW Moderator

    Naplaćivati, kažem vam.
     
  10. dejson

    dejson Aktivista

    pokuso'ja nema homtail.com da nije mislio homtail.ba

    Ovo se vezem na konstataciju da je neko mislio da nema vise ovakvih. Poznanik jedan ukucao in.gmail.ba i kaze ne moze outlook nikako. Ima jos primjera naravno ali nije ni vrijeme ni mjesto.
     
Thread Status:
Not open for further replies.