VirtualDub problem!

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by TopniK, Feb 1, 2007.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Ovako, želim dva video file-a sastaviti u jedan i sve odradim kako treba tj. kako je objašnjeno u Help-u i kako sam pročitao na nekim forumima.

    Video i audio podesim na Direct stream copy i onda otvorim CD 2, selektujem sve pa onda idem na Copy i nakon toga otvorim CD 1 i na njega tj. podesim na kraj skale i tu idem Paste. Ovom metodom ova dva file-a bi se trebali sastaviti u jedan što ja i dobijem ali problem je što se događa da mi napravi jedan file koji se sastoji od 2xCD1 ili recimo video file u kojem je početni CD2 pa tek onda CD1. I ako uspije da to fino složi onda bi na dijelu videa kada treba doći onaj video koji je bio CD2 slika smrzne tj. video zaštopa ili mi se pojavi crno.

    Uglavnom komplikacije. Jeli neko od vas koristio VirtualDub za ove svrhe i zna li u čemu je problem?

    Inače na raznim forumima sam vidio da se i drugima dešava isti problem ali odgovora tj. rješenja nema.

    Ako nemate ideje koji bi mi drugi-alternativni program preporučili koji služi za stapanje 2 ili više video file-ova u jedan?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    A o kakvim se fileovima radi?

    Probaj ovako nesto
    LINK
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Nećeš vjerovati baš sam bio ukucao isto. :D Našao sam nešto. Hvala svakako.