web stranica za gledanje televizije preko neta + HD kanali

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by zippoo, Apr 1, 2013.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    pozdrav
    trazio sam slicnu temu ali vidim da nema a htio bi sa vama da podijelim odlicnu stranicu sa tv stanicama,ima i HD kanala a imaju i svi sportski,sky sport (1,2,3,4) ,imaju sport klub svi kanali,arena jedna,premier ligue kanal (engleska liga uzivo) koji je u HDu i jos puno kanala,na stranici pise da ima oko 170 a od toga preko 100 radi
    stream je odlican,nema trzanja i stekanja
    stranica je http://www.serbiaplus.com a admini koji je uredjuju konstantno dodaju nove kanale i nove streamove ako neki od kanala ne radi

    od muzickih ima isto ovo sve sto je na kablovskim/moja tv ,imaju svi diskovery kanali,national geographia i jos mnogo toga

    meni licno najbolja stranica sto sam nasao u zadnjih par godina,posebno sto je sada internet brz pa bez problema sve ide

    ako vec ima slicna tema,spojite sa ovim postom

    NAPOMENA:da bi programi radili,potrebno je instalirati VLC plugin,nekih 20ak MB i onda sve ide kao po loju
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: web stranica za gledanje televizije preko neta + HD kana

    Da li si ti nesto gledao duze od recimo sat vremena ?

    Naprosto ne mogu da provalum u čemi je fazon. Na sajtu ne vidim niti jednu jedinu reklamu.
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Re: web stranica za gledanje televizije preko neta + HD kana

    evo 4-5 dana konstantno gledam nesto,gledao sam utakmice i sve uredno,nekada malo zasteka,par sekundi i nastavi sve raditi
    nemas sta provaljivati fazon,uzivaj u dzabalama gledanju,pa dok traje da traje :D
     
  4. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Re: web stranica za gledanje televizije preko neta + HD kana

    Eh to, dok traje traje :)