What's up messenger u BIH

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Maidxxx, Apr 29, 2012.

  1. Maidxxx

    Maidxxx Novi član

    Pozdrav raja....
    Zna li neko radi li What's up messenger u BIH-mrežni operater BH Telecom ?
    Mobitel je blackberry 9500 :)
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Što nebi radio, kakve veze on ima sa telekomom?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    bilo bi dobro jos kad bi to raja i koristila, mada 95% i ne zna za tu aplikaciju :D (nažalost)
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa moras bit konektovan da bi imao koristi od toga, a sa nasim cijenama nema velike.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Pa i preko 3G mreze prosjecna tekst poruka preko ove aplikacije ce kostati 1 fening, ima itekako koristi od toga, samo sto narod nije upucen.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    aplikacija je odlicna ali kako rekoste,malo je ko koristi
    a korist je velika,kada kod kuce se dopisujes sa nekim,lagano na wifi (a vecina ljudi koji imaju android telefon imaju i wifi u kuci) i eto ga a i sa 3G je jeftinije od klasicne poruke

    jedino kao mana je sto oba klijenta moraju imati instaliranu aplikaciju

    ja sam prije tako stedio pare,napravio sam da saljem mailove umjesto poruke,u mail moze stati 1000 karaktera a u poruku 160 karaktera,a cijena je bila 1-2 kf,i to samo dok se konektujem i dok posaljem mail,znaci 5 puta jeftinije od klasicne poruke a 7 puta vise prostora za tekst

    nego raja ne istrazuje,ne koristi pogodnosti a to je na njihovu stetu

    ja imam app na mobu ali ja slabo saljem poruke bilo kome,vecinom zovem
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja sam Viber ovisnik, mnogo poznanika ga koristi pa mi je extra.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    ma ne radi se ja mislim o cijenama operatera itd
    jednostavno kod nas raja kupuje mobitel po broju pixela na kameri :D
    sto se tice cijene operatera kad saljem nisam upucen jer svaki grad tj malo poznatiji kafic il supermarket ima besplatan wifi pa se moze iskoristit ;)
     
  9. Talnay

    Talnay Aktivista

    Ova aplikacija je odlicna, redovno je koristim za dopisivanje sa suprugom, kao i rajom koja ima android/symbian. Obavezna aplikacija kod mene. :D
     
  10. josip122

    josip122 Novi član

    Ja koristim ovu aplikaciju od samog pocetka , uzeo sam si internet paket od 8km, nikad ga jos nisam potrosio, a jos sto se dopisivam pricam preko vibera i surfam tu i tamo, od kad imam ovo poruka mi mjesecno ne dode par maraka, a prije da glava zaboli, talo da se i te kako isplati.
     
  11. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Svaka preporuka, ima godina kako koristim Whatsapp, preko WiFi mi je upaljen skoro non stop, a 3G je stvarno jeftin za porukanje pa cak i za poslati koju sliku... Podrzan je cak i symbian, Android, WP7, tako da ne znam sto ljudi to masovno ne koriste jer se fakat ustedi dosta. Ovi sa "jabukom" imaju viber koliko znam whatsapp nema za iOS.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ima i na iOSu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. X-Factor

    X-Factor Komšija


    Hvala za info, u tom slucaju jos bolje, znaci za sve platforme postoji applikacija.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam stvarno koja korist od toga kad i druga osoba sa kojom komuniciras mora bit online. Meni pola imenika ima Viber i sta od njega kad niko nije online, kakve koristi sto sam ja 90% vremena online.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  15. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Bio je fazon prije i na obicnim mobitelima, Celity se zvao programcic :)

    Ja recimo koristim Facebook Messenger, jer nekako ovo sve nezgodno posto vecina osoba, ogromna vecina, nema nista od ovog, a i nekako je neprakticnije od obicnog slanja poruke. Dok Fb skoro svi koriste pa fino izadje :)