win XP 64 bit

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ZzZzZzZ, Jan 25, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    fala, fala. posto sviram gitaru furam se na Joe Satriani-a :mrgreen:
     
  2. Guest

    Guest Guest

    Eto sad imi znamo da se ufuravas na Satriania "santana" :smt006 pa nek ti je sretno s Gitarom ! :smt035
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    satriani pa santana... wtf? :?

    samo iron jel ti imaš ibaneza pripadajućeg? :D :D
     
  4. monK

    monK Komšija

    heh

    drum and bass na prastarom 12 bitnom Akaiu S950 razvaljuje sve

    pa vi vidite
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    blacksun empire
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    E takve vas volim,"mirnjake" 8) .A udje sejtan nekad u vas,ali da sam u tom trenutku admin :twisted:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    @Syss: Ovih dana uzimam Ibanez RG-370 (nemam bas previse love pa moram ovaj). Dok se kod nas ne pojavi Boss GT8 procesor, sviracu na kompjuteru ("zbavio" sam pravo dobar software). Btw znas li neku firmu u Zagrebu da rade sa Ibanez instrumentima, a da imaju svoju stranicu, da pogledam modele i cijene.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    uf teško, al znam di je zastupništvo ibaneza pa da ih eventualno nazoveš ili nekaj jer nemaju brijem sajt.

    rg-370... hm, to su powersound pickupovi? frend je uzeo nedavno prestige 1570 (brijem da je taj model) sa ibanez v7 i v8 pickupovima... nemjerljivo bolji sound! još preko korg efekta - strava, ali i sve to košta jako puno.

    gledaj cifre vani i digni ih za jedno 30%, to ti je negdje cifra kod nas u hr.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za sad mi je dovoljan ovaj RG370. Probao sam ga i sasvim ima ok zvuk, malo prigusen al ok. Bitno mi je da ne zuji (za razliku od Stratocastera i na najboljim pojacalima/procesorima), i da ima dobar Floyd Rose, a poslije mozda promijeniti magnete (recimo DiMarzio Evolution ili X2N). Anyway za cca 410EUR ne mogu puno birati. A bice valjda nekad love za Ibanez JEM ili Gibson Les Paul :mrgreen:
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    ma da, sam pickove zamijeniš poslije jer je drvenarija ipak "na nivou". možda neki emg da upadne? :D

    ak ćemo o floydu pričat ibanez ga je izmislio :D mislim stvarno radi predobro na ovoj prestige đitari. 410€ nije uopće puno, mene je gio rgx model izašao ~250€.

    al razmišljam o prodaji jer premalo sviram i onda uzet neku akustičnu za pijanke i sl, a razlika naravno u lap :wink:
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovation akustara - toplo preporucujem (ne znam jel sta pojeftinilo).
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma mora bit plafon nekih ~1000kn... ima predivna ibanez na popustu, jedna još lijepša i jeftinija i btw. bolje zvučeća stagg, al se ta rasprodala ko slama.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uffff moja greska - Ovation je izmedju 10 i 12K Kuna. imas i pravo jeftinih akusticnih s ugradjenim low-cost procesorom/prepojacalom (ide na baterije). probao sam dva komada i bas lijepo zvuce.
     
  14. Blink 182

    Blink 182 Guest

    AMD athlon 64 +3500
    ASUS A8N-SLI (2x PCIex) - za kretene
    1GB DDr 400
    80 GB hitachi SATA
    X600 xt 256 DDR PCIex
    DVD/rw nec

    Triba instalirat win xp 64 bit pa ko ga jebe nek stoji ala bogati :twisted:
     
  15. Guest

    Guest Guest

    kakav je win64 navedite bar jednu pozitivnu razliku da ga odma install
    i da vas pitam valja li mi nova configuracija(sta je dobro a sta ne i sta treba promjenita da bude jos bolje ) :roll:
     
  16. monK

    monK Komšija

    ne valja maticna ploca, ako si bas htio ASUS trebao si uzeti K8N

    koji ti je RAM

    i cemu toliki GB

    koliko para si dao za to
     
  17. Sleeper

    Sleeper Komšija

    a mogao je i sa grafickom bolje proci......xaldinx koliko je kostala?
     
  18. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Sigurno je koštala cca. 300 (VPC) KM tolika je cijena u Uni-Expertu u Robot Commercu!
     
  19. monK

    monK Komšija

    heh

    odakle ti ta informacija
     
  20. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista