win7 instalacija problem :S

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by surrogat, Jan 12, 2012.

  1. surrogat

    surrogat Novi član

    pozdrav i upomoc molim vas :D
    evo patim se citavo jutro i dan pokusavam sa raznim instalacijama win7 ali nikako da se instalacija dovrsi :S tj prode instalacija ali kad treba da je finalizira poslije restarta javi mi slijedece:

    Windows failed to start. A recent hardware o software change might be the cause. to fix the problem:
    1. Insert your Windows installation disc and restart your computer.
    2. Choose your language settings, and then click "next."
    3. Click "Repair your computer."

    File \Windows\system32\config\system

    Status: 0xc0000001

    Info: Windows failed to load because the system registry file is missing. or corrupt. prije win7 bila je vista i nisam mogao upgrade a sada poslije bruku pokusaja obrisao sam sve diskove i formatirao ih ali svaki pt mi se desi ista stvar a nije isti disk u pitanju niti je ista instalacija win7 skidam redom i probavam ali vazda ista stvar pa vise pojma neam sta da radim upomoooc :D
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Provjeri HDD na bad sektore.
     
  3. Shema

    Shema Guest

    Zdravo, imam problem ne znam kako napraviti butabilni dvd windows7 ultimate 64-bit.... Kupio sam drugi laptop i na njemu je Linux i sad zelim preko svog starog laptopa da sprzim windows7 koju sam vec pomenuo i da instaliram na novom laptopu... Jel mi moze ko pomoci?
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma