WindowBlinds

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by insekt9, Jun 9, 2006.

  1. insekt9

    insekt9 Aktivista

    o5 ja sa problemima, ne bih drugacije niti pisao sto na ovom forumu mada ga redovito pratim.

    Problem je sljedeci:
    instalirao sam WindowBlinds i nakon restarta komp ne moze apsolutno nista, ne reagira ni na sto. desni klik na desktop-u, win tipka sa tastature,.... jednostavno nista. Ne mogu ni add/remove software-u prici da izbacim s*anje iz komp-a...
    Je li ko imao kakvih slicnih problema i kako je rjesio?
     
  2. DC One

    DC One Aktivista

    Isti problem imao na dva razlicita racunara, stvarno ne znam sta je uzrok niti sam pokusavao da saznam. Ako hoces da ga ukolonis udi u Windowse preko safe moda, odatle ces moci pristupiti add/remove panelu.
     
  3. insekt9

    insekt9 Aktivista

    deinstalirao sam ga iz safe moda. Sada komp radi normalno. Hvala.
     
  4. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    a ako zelis mijenjati izgled windowsa, nemoj koristiti windowblinds (sranje zesce), koristi tuneup utilities
     
  5. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    windowblinds je super, samo sto mora biti dobra instalacija windows-a. Meni nije radio kada mi je bilo postavljeno na regional settings da mi bude bosnian ili croatian(bosnian) prilikom instalacije windowsa. Ako ti je stavljeno na bosnian, promjeni u croatian ili us i onda probaj install. Poslacu ti na pm website s kojeg mozes skinuti.
     
  6. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Ja instaliro FlyakiteOSX dodje i za Mac i za Vistu. Samo treba selektivno instalirat pola je stvari beze. Nabacio jos smartbarXP izgleda super a nista gotovo ne usporava.
     
  7. insekt9

    insekt9 Aktivista

    ajde pošalji link na 3,14em :D . Nekako mi dojadilo uvijek gledati u iste windoze pa sam ih htio malo retuširati, ali me sje*o žešće, pa je odletio vani. Sada sam instalirao StyleXP i radi OK, bar do sada i ne usporava komp, kao što je bio slučaj sa blinds-om
     
  8. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    WindowBlinds ne opterecuje puno. Kod mene radi sve 'ko podmazano'.
    Koristio sam i stylexp, ali ima puno manje opcija nego blinds. Blinds je puno napredniji.
     
  9. insekt9

    insekt9 Aktivista

    OK, Blinds ima vise funkcija od Style-a ali (bar moja verzija) radi nestabilno i je*e OS.

    P.S. molim te posalji mi link na pm, verzije WBlinds-a koja radi ispravno
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    A jel ti palo napamet da nije do blindsa? Mozda je do widowsa ili neki konfilkt?
    Ja imam verziju 5.00 i vec tri mjeseca je otprilike na kompu i nemam nikakvih problema.
     
  11. insekt9

    insekt9 Aktivista

    Nakon instalacije/restarta je nastao problem. Do tada je komp radio potpuno normalno, ali nakon restarta nije mogao nista. To me direktno uputilo na problem, koji je nestao nakon deinstalacije WB-a. Znaci da je do njega