windows 7 ultimate 32 bit problemi

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Mujić, Mar 15, 2010.

  1. Mujić

    Mujić Novi član

    e ovako install sam win 7 ultimate 32-bit i zadnji driver za graficku medutim pojavljuju mi se probelmi kad hocu instalirati pojedine igre npr. Gta4 nemogu nikako pokrenuti instalaciju,NBA 2k10 potrebno install (net framework 1.1 medutim prekine instalaciju ovog programa),crysis instaliram normalno al ga nece pokrenuti,aa nfs shift i cod5 rade normalno :shock: :? MOlim sve ako su se susretali sa ovakvim problemima i ako su ga otklonili nek napisuu :wink: pozz
     
  2. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Jesi probao desni klik na exe fajl i otvoriti compatibility mod. Izaberi compatibility mod with Windows vista, i stavi run this program as administrator pa probaj ponovo.
     
  3. Mujić

    Mujić Novi član

    X-Factor@evo sad sam to uradio stavio na Windows vista sp2 i pokrenuo install gta 4 ali igra mi na 4 dvd tako da prvi dvd kad zavrsi trazi drugi ali nece da ga prihvati kao na xp:( STa mislis da probam sad sva 4 dvd-a kopirat na hdd u 1 folder i iz njeg pokrenuti installaciju???joj boze problema sa ovim win 7 u pm,jell kod tebe ovakva situacija ko kod mene???lolll
     
  4. Mujić

    Mujić Novi član

    instalirao sam gta4 :smt003 dali je ko intalirao (net framework 1.1 na win 7) i kako ,ja nikako nemogu evo pokusao sam 10x nista na kraju mi izbaci neki error code... :( BEz ovog programa nemogu pokrenuti instalaciju NBA 2k10 :( plizz helpp
     
  5. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ja imam X64 verziju i nemam problema nikakvih, compatibility mod zakon :D
    Skini sa microsoftove stranice zadnji .NET framework i instaliraj, pusti se 1.1 verzije, ima novijih koje ce se instalirati bez po muke i NBA ce raditi uredno.
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Da iskoristim priliku i pitam, vezano takodje za Win7, ne mogu da dobijem sliku na tv-u koji je prikljucen preko s-video kabla, znaci uopste ga ne detektuje, probao sam i force detection il' kako vec, ali nista... Na XP-u i Vista-i sasvim normalno prepozna, isprobao sam sve drivere od defaultnog koji dodje uz Win, do zadnjeg, graficka je 8600GT, ima li neki fazon jos?
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Pa .Net framework verzije 1.1 2.0 i 3.0, sve su nezavisne. Tj. 3.0 ne "sadrzi" prethodne dvije, niti 2.0 "sadrzi" 1.1.
     
  8. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Moj bed sto se toga tice, ali ja sam na win 7 x64 snimao ja mislim 3.0 i prosao mi je NBA.
     
  9. GW

    GW Moderator

  10. daco87

    daco87 Aktivista


    viewtopic.php?f=3&t=20168
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  11. Nemke

    Nemke Guest

    imam problem...
    instalirao sam win 7 32bit. i sada kada hocu da se ulogujem na youtube... izbaci mi error page...
    isto kada pokusam da udjem na gmail kaze da taj sajt nije dobro zastices i da nemogu da udjem na njega,kada kliknem dalje izbaci mi opet error page... sta bi moglo to da bude??
     
  12. wudu

    wudu Aktivista

    Jesi pokusao drugi browser?
     
  13. Nemke

    Nemke Guest

    Kako mislis drugi browser??
    Probao sam i sa drugog programa kao sto je Google Chrome da vidim da li ce raditi, i isto se desava.
    Kao da mi je previse zasticen komp. tj. sam windows 7.
    A sve sam firewallove iskljucio i sve sto je moglo da se iskljuci iskljucio sam... i opet mi se javlja isti problem...
    Jel moze da bude do ovog post-a?? Mislim do ovog Windows-a 7.??

    Dio posta obrisan, konsultuj se sa pravilima foruma. Moderacija
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018