Windows-application error

Discussion in 'Računari i komponente' started by Shilje, Dec 17, 2004.

  1. Shilje

    Shilje Aktivista

    Windows-application error
    the application failed to initialize properly(0xc0000005).Click on OK to terminate the application

    Prije par dana otvarajuci neku stranicu na webu pojavio mi se ovaj mrski prozor.Pokusavao sam ga ukloniti sa par utilities programa ali bez uspjeha.Znalo se to pojaviti i ranije ali nakon par klikanja na OK sve bi bilo redu.Inace imamam instaliran winxp sp2,tu je i norton antivirus, ad-aware se personel i sta vec sve nije ali bez uspjeha da uklonim ovaj j...ni prozor.Pa ako neko zna rijesit problem bez da reinstaliram windows-e neka pomogne :?
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    probaj nabaviti ad-aware se pro, pa pokreni ad-watch da vidiš jel ima kakvih sumnjivih background procesa, probaj neki drugi antivirus jer norton nikd nije bio top av program (nod32 ili avast, ali iz iskustva malu prednost avastu dajem). kad sve to provrtiš, onda si skini tune-up utilities 2004 i počisti malo komp (tko nema ovaj jutiliti neka obavezno proba).

    mogu biti još problemi sa ram-om... da li je proc clockan?

    uglavnom ak je sve rock stable pod prime-om, onda vjerovatno nije do hardvera. ako nemaš neke gadne podatke toplo savjetujem format c: i stavi nanovo windowse obavezno bez sp2, samo sp1 i miran si.

    sad će ljudi reć da je sp2 oke... oke je ako se dobro podesi sve to, ali ja imam sp1 bez ijednog dodatka i sve puca za 5 (boot win-a traje nekih 7-8 sekundi sa svim programima i nemam problema sa spy-evima i virusima... di ćeš bolje).
     
  3. Shilje

    Shilje Aktivista

    imam tune -up al nista jarane, bice po svoj prilici format c:.OK hvala
     
  4. Guest

    Guest Guest

  5. Shilje

    Shilje Aktivista

    skino sam al nemoze.Hvala u svakom slucaju