Windows installer service - Error

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by nFare, Aug 30, 2009.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Kada hocu da instaliram/uninstaliram codece izbaci mi OVU gresku. Pokusao sam sva tri moguca rijesenja sa ovog linka i problem ostaje.

    Ovo se desilo kad sam krenuo instalaciju Nere, prilikom instalacije izbacio neku gresku i morao sam sa end task ukinuti instalaciju. Pobrisao sam sve u vezi nere iz registrija tako da se tu nema nista radit.

    Posljedica svega je da prilikom paljenja kompa sve ikone sa desktopa se uvecaju i ne moze im se mjenjati pozicija, takodje i icon view na svim folderima na disku uvijek prebaci na onaj najsitniji izgled, plus sto brljavi sa codecima.

    Ima li jos kakav trik prije formata jer je ovo pravo iritantno. :?
     
  2. GW

    GW Moderator

  3. nFare

    nFare Komšija

    Pa da, ja mislio da je to to na onom linku,sad nema errora radi video ok, samo sto je ostao problem sa ikonama :(, ocigledno je nero zbrljavio po registriju.

    Jeli se ikome desilo da se ikone na desktopu vracaju same kao da je ukljucen "auto arange" a nije. :?
     
  4. GW

    GW Moderator

    Ikone se obično resetuju kad promijeniš rezoluciju desktopa. Koji je slučaj kod tebe, ko će ti znati. :)
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    Hajde makar si mi pomogao oko instalera.. :)

    To je nesto ovako: http://forums.cnet.com/5208-6142_102-0.html?threadID=328230 /samo sto je vista kod mene/

    Vidio sam poprilican broj ovih problema sa ikonama medjutim nigdje nikakvog korisnog rijesenja :S, thread ostaje otvoren dok ne budem raspolozen za formatiranje. :)
     
  6. GV

    GV Komšija

    System restore na vrijeme prije instalacije nere?
     
  7. nFare

    nFare Komšija

    Eh vidis, otkad mi je jednom ta opcija odmogla umjesto pomogla redovno je gasim, a kod ovih smijesnih stvari bi vjerovatno dobro dosla, sad mi ostaje jedino da se lupnem po celu.