Winning Eleven 9

Discussion in 'Igre i konzole' started by Lerok, Jun 6, 2005.

  1. Lerok

    Lerok Novi član

    pa dobro ima malih rupa ta čar :roll:
     
  2. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Da,koliko sam prije želio zaugrati Banjo Tooie,Kazooie,Majoras mask itd.Zbog toga sam sebi nabavio emulator i konekciju,poslije i romove,ali me prošla želja za igranjem igara :mrgreen: Otad sam počeo igrati na PS final fantasy i druge rpg-eve :smt001
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Daj ba nema smisla igrati na kompu ako vec imas PSone. Jedino mogu razumjeti ako nemas writer da to snimis na cd kad skines s neta. :roll:
     
  4. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    pa men je draže na kompu,a drugo je što nikad nisam ugradio čip na PS(pa može samo orginale).A writer imam
     
  5. Lerok

    Lerok Novi član

    e kada si navalio na rpg-eve nadji negdje suikoden 1 i 2 u jedinici nikako nisam mogao skupiti svih 108 likova ali ima vremena :p steta sto u 4 nema sakupljanja likova :(
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ko je ovdje lud :?: :shock:
     
  7. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    našao sam na jednoj stranici linkove za skidanje Suikodena 1 i ,ali ali mi slaba konekcija :!: A inače rado bih to našao...Sakupljanje likova mi se svidjelo još od Chrono Chrossa
     
  8. Anonymous

    Anonymous Guest

    Nino je vec dobio WinnigEleven 9 DVD za PS2.
    Vec sam je kupio ali nece konzola da cita DVD-ove a Nino nema vremena da vidi o cemu se radi. :(
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    U Suikodenu 4 se isto sakupljaju likovi.
     
  10. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    tradicija je to
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Wining Eleven tek u Avgustu izlazi u Japanu. Taj WE9 sto se vrti po gradu je hackovana verzija WE8 sa updateovanim statusom igraca i transferima. Tek tamo najesen cemo ovdje u Evropi igrati "pravi" Winning Eleven 9. Do tada igrati WE8.
     
  12. Anonymous

    Anonymous Guest

    Kod Nine se moze kupiti Winning Eleven 9 (da da prava verzija) za PS2.
    Sta da vam kazem, drustvo od 5-6 starih prdonja cija je strast "japanac" je poludilo od realnosti igranja 9-tke. Nevjerovatan game-play, nevjerovatan osjecaj. Treba li jos reci da je pravo tesko igrati... :oops:
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    WE je uvijek nesto teza i brza za igrati od PES-a.