1. daco87

    daco87 Aktivista

    e vidio sam na samsung telefonima mogu citati word dokumente, pa me zanima imal kakva stvar za se (tacnije w810)!
    ako nemo ima mozel link il upl
     
  2. Sale

    Sale Aktivista

    ma ja prebacim u notepade spremim kao TXT file i tako citam na k750i :wink:
     
  3. daco87

    daco87 Aktivista

    ma znam za notepad al problem je (za ispite), koliko znam ne mogu dijagrami nit slike u notepad!
    btw imas li notepad da mi posaljes
    thx
    :smt023
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    pa ne treba ti notepad na mobilnom... na w810 mozes citati naj normalnije txt fajlove samo je problem kad je teksta jako jako puno, e onda samo listanje postaje nemoguce i treba vjecnost

    ima za word program, al ise ne mogu sjetit gdje sam ga nasao posto vise nisam na k750 pa nisam u toku ..ima par programa malo bagovotih ali ovaj word je bio sasvim ok

    ajd pogledat cu pa ti javim ali.. ako ti trebaju dijagrami i slicno, zasto ne napravis kao internet stranicu i onda je otvaraj na w810 kao web ..i normalno, prikaz slika i svega je moguc

    EDIT:

    ovaj program ima free negdje http://www.zesium.com/index.php?option= ... view&id=31
    amo se ne mogu sjetit gdje
     
  5. daco87

    daco87 Aktivista

    nisam probao citati txt fajlove, znam na k750 dok sam imao imao sam notepad pa sam citao!
    ako nadjes taj vord, javi :smt081

    a nisam se sjetio tih web stranica, al problem je sto ne znam praviti web stranice pogotovo ne ubacivati slike :oops:
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    ma ne moras napravit stranicu nego recimo na ovom forumu napravis post.. iskucas sve sto ti treba.. otkucas slike sa [​IMG] kodom, kad to sve zavrsis onda je snimis na racunar i prebaci onda na mobitel.. i tamo ti otvori stranicu.. ne moras nista pravit.. mad nisam nikad radio ali sam vidio da neki tako rade
     
  7. daco87

    daco87 Aktivista

    ma i u tome je problem, ne znam stavljati slike na postove, znam da ima u onon pravilniku foruma, al mrsko mi ponovo citat, nikad to nisam radio i ne znam praviti te kodove za slike :oops:
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    o majko.. otkucas tekst.. kad ti zatreba slika dijagrama postavi je ovde http://img168.imageshack.us/ (nadam se da to znas) kad je uploudujes... onda je otvori, kad ti je otvori idi desni klik pa kopiraj lokaciju slike (tako nesto pise)

    onda kucas [​IMG]

    i dobijes [​IMG]

    kad sve to zavrsis idi spremit stranicu na SAVE PAGE ali da ti snimi HTML sa slikama.. inace sam html kad izaberes ide bez slika i tosve ubacis u fon
     
  9. daco87

    daco87 Aktivista

    thx skontao sam
    al ipak ako nadjes word, ti mi javi jednostavnije je
    thx :D
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    ma neces vjerovat evo na jednom forumu sam ljudima davao link sa neke riske stranice, ali sam dava na PP jer nije bilo dopusteno postavljanje takvih linkova a ja jos uvjek ne mogu naci gdjemi je ta adresa
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    kupite symbian :) i otvara .doc bez problema :)
     
  12. daco87

    daco87 Aktivista

    slab ti hdd u glavi :smt003
    sala mala
    ma nije problem. kad se sjetis posalji :D
     
  13. daco87

    daco87 Aktivista

    kad sam kupovao ovaj razmisljao sam izmedju n70 al mi se nije svidjela!
    a nisam imao para za nesto bolje!!!
    :roll: