X360 Style Gamepad - Problem

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by JaLa, Sep 21, 2010.

  1. JaLa

    JaLa Komšija

    Pozdrav raja,

    imam Speed Link 360 style gamepad (SL-6555-SBK) i koristim ga samo za "soKer". Medjutim, prije nekoliko dana opet udjem u tu strasnu igru, pocnem igrati, kad igraci poceli sami dodavati loptu. Odem u Settings od igre i pod controller vidim da, kada pritisnem dodavanje (x) ili sut (kocka) on sam desni analog stick kao upali i potegne ga prema dole, a to u igri rezultira kao ono precizno dodavanje.
    Takodjer, u control panel/ hardware and sound/ devices and printers sam nasao gamepad i tamo isao na opcije odnosno troubleshoot-ing ali isti problem se javlja.

    Je li moguce da je gamepad crko ili mu ima spasa ?

    Skidao sam nove drivere sa oficijelne stranice ali oni nisu pomogli...
    Koristim WIN 7 64bit
     
  2. JaLa

    JaLa Komšija

    Moze li iko reci sta bi mogao biti problem, hardware-ski ili software-ski ?
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li ikako funkcionira bez drivera u c. panelu ? Ako isti problem pravi sa i bez drivera, odna je sigurno u hardwareu mada ni to ne mora da znaci. Mozda mu kojim slucajem neki komad softwarea smeta na racunaru. Ako zans kada je radio normano, i da mozes vratiti system restor, vrjedilo bi poklusati.

    Probaj negdje drugo ili podigni dodatni sistem samo radi testiranja. Ako i tako pravi isti prob onda nema sta drugo biti nego hardware.
     
  4. JaLa

    JaLa Komšija

    Morat cu onda probati i na drugom racunaru pa cu vidjeti...