Xbox360 gamepad za PC

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Vedo, May 7, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Potrazi na piku. Ja sam potrefio kod lika iz Zenice. Spustio je cijenu poprilicno sto sam otisao do zgrade.

    A moze bilo koji micro usb kabl.
     
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Kupio ja neki dan PDP kontroler, sasvim OK po svemu, cijena 79KM u UniExpert-u.
     
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Taj sa linka iznad izadje manje od 95KM sa dostavom, originalni Xbox One kontroler
     
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ma ko ce ga čekati mjesec da dodje... 135 KM u targetu xbox one s kontrole, to ću uzeti.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    stize za 7 dana, barem je meni tako :)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Nemoj uzimati V1, samo V2. Osim sto V2 ima dole 3.5mm đek, popravili su bumpere na njemu. Gdje god pritisneš normalno klika. Sto nije slucaj kod stagor modela.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    V2 ima i bluetooth pa ti ne treba onaj ofishl MS USB dongle da ga koristis na PCu.
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Pa ovo je v2 u targetu, piše sa ima Bluetooth.

    7 dana nije puno, ako je tako onda super.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  10. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Naručio prošli petak, jutros poštar donio, malo manje od 100 KM s poštarinom, V2, hvala na preporuci :)

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    adsubzero likes this.
  11. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Kakva prevara ljudi dragi!

    Paket na kojem je invoice i na kojem fino piše xone controller V2.

    Otpskujem kad kutija xbox one controller with windows adapter.

    Hajd kontam, nije V2, tu me vec ljutnja fata ali ako bude adapter...

    Ali kutija nije ni u najlonu, već otvarana i nema adaptera!

    Tačno bih sad iste sekunde dispute na PayPal otvorio, prvo nije to sto sam naručio, otvoren paket nije nov, i jos nije ni kompletan.

    Znao sam da je predobro da bi bilo istinito, ali ovo nisam očekivao.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa sto ne bi otvorio...
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    otvori i zali se,nemas sta izgubiti
    e sada je samo pitanje,da li su kinezi otvarali ili nasi ,ako su pregledali paket
     
  14. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Mislim da ti nije ni trebao doci taj adapter, ali jeste problem sto je otvorena kutija. Valjda nema tragove koristenja?
    Ne znam samo sto si mislio da je predobro da bi bilo istinito, kad je regularna cijena?
     
  15. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    90 KM sa dostavom DHL za V2 je dobra cijena.

    Poslao sam im mail prvo, nek pošalju dongle ako ništa, gamepad mi djeluje nov ipak.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  16. adsubzero

    adsubzero Komšija

    A da nisi odabrao bulk? To dodje bez originalnog pakovanja. Uglavnom, koliko znam i ne treba da dodje taj dongle...
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Dođe dongle zavisi šta kupiš, ima solo a ima i uz dongle. Čak ima sad i novi slim(revizija) dongle combo.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    To je ova varijanta:

    [​IMG]

    Ali je naglaseno da dolazi adapter. Ako pise samo controller, onda nema dongle. Odnosno, on se ne podrazumjeva da ide iz svaku verziju gamepada. Oni su takodjer sa adapterom i skuplji. (50$ v 65$ itd, zavisno od prodajnog mjesta)

    Gore na linku, odakle je narucio, nigdje nema naznacen dongle. I ovi sto se prodaju na piku po 135KM su bez risivera.
     
  20. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Nisam naručio ovaj vec V2, koji ima BT podršku, jasno, i to piše i na invoice.

    U ovoj kutiji je došlo, a ovo nije kutija od V2.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk