Xbox360 iz USA

Discussion in 'Igre i konzole' started by danijel0000, Dec 2, 2009.

  1. danijel0000

    danijel0000 Guest

    ovako, dosao mi x360 iz USA.. limited edition sa MW2, otvorio ga, ma perverzija kako izgleda, brutalno) sav nestrpljiv, ukljucim adapter i buum! izbaci osigurac. kasnije je dosao frend, kao kuzi se, pa smo nasli neki pretvarac struje, ukljucili, i onda je plastika zasmrdila... srecom, nije bio spojen u xbox.. sad, jel je punjac otisao ili sta? nisam nista provjeravao, napon i sl., buduci da sam vec narucio i laptop iz USA pa sve šljaka bez problema. koje je rjesenje? ako kupim adapter za EU trziste i prikopcam, hoce to radit? (u elektroniku se kuzim toliko da znam promjenit zarulju)

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    To je zato sto radi na 110V, moras nabaviti adapter (konverter) 220 na 110v.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Radit ce ako visoki napon nije zahvatio i konzolu. Na adapteru fino pise 100-120V/60Hz, a na onim za laptope je naznaceno 100-240V, pa povedi racuna o tome drugi put. Izuzetak je recimo PlayStation3 koji ima univerzalno napajanje, unatoc tome sto je na konzoli napisano drugacije. Spremi 40-tak Eura za Jasper napajanje, i nemoj da koristis nekakve transformatore i "pretvarace", jer da bi oni radili kako treba preporucuje se da budu duplo jaci (u vatima) od potrosaca, konzole u tvom slucaju.