Your uninstaler i revo uninstaler nevide programe

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by pklat1, Mar 5, 2010.

  1. pklat1

    pklat1 Novi član

    Pozzz neznam jel odgovarajuca sekcija ako nije sorry nisam znao gdje da postavim ovaj problem,a problem je kao sto naslov kaze ni jedan unistaler mi nevidi sve instalirane programe imam ih preko 40 samo na desktopu,a uninstaleri mi prikazu samo 10-tak instaliran programa???win 7 je u pitanju
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    A da ti programi nisu vec bili instalirani prije neg si instalirao Win7? Ako je tako, onda samo idi gdje su instalirani i brisi im foldere.
    PS: vezano za taj sig, "nemoze" se pise odvojeno ;)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    A sta je sa sistemskim fajlovima ?

    pklat1 - Kao sto Vedo kaže, najvjerovatnije da su ti programi bili instalirani prije tih, uninstal aplikacija. Onda nisu mogle upratiti instalaciju. Zadnja je ova opcija, brisanje izvornog foldera ali prije toga, pokusaj ponovo instalirati programe bez ikakvog brisanja. Tada mozda budu na listi za uninstal, a sistemski fajlovi ce se prekopirat jedan preko drugog.

    Il iako ni jedan program nemam uninstal opcije a ne vidi ih ni windows u cpanelu, a ni ti programi, pokusaj da pokrenes instalaciju nanovo i mozda ti tada bude poniudjena opcija da ih maknes sa racunara.
     
  4. pklat1

    pklat1 Novi član

    Neki jesu neki nisu,ali nevide se i neki koje nisam imao prije a vide se neki koje sam imao prije,nadam se da me razumijes...racunar je formatiran a,onda su ovi programi instalirani, sa xp-a na sedmicu sam se prebacio, neznam kako je to moguce da imaju veze programi koje sam prije imao instalirane ako sam ga formatirao.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    O kojim programima se radi ?
    Da mozda ne mislis na programe koji dolaze uz win ?

    A ovde govoris da si ih instalirao nakon formata ? Jer nije moguce ostanu niskakvi podatci nakon formatiranja. (Moguce je neke podatke vratiti nakon formata ali to je druga stvar).
     
  6. pklat1

    pklat1 Novi član

    prva slika je sta otprilike imam
    [​IMG]
    a druga sta uninstaler nadje
    [​IMG]
    nadam se da ce slike bit ok
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Your uninstaler i revo uninstaler nevide programe a sta kaze windowsov uninstaller.

    Ono>Computer>uninstall or change a program ?
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Hoces reci da ti se Everest pojavio nakon formata i instalacije novog OS ?
     
  9. pklat1

    pklat1 Novi član

    Nista se nije pojavilo sve je to naknadno instalirano samo problem je sto ih nevidi uninstaler i sto ih sa njim nemogu uninstalirat