Youtube i subscription

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Mar 9, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li vam se desava da vam ne izbacuje nove klipove nekog kanala gdje ste "pretplačeni" ?

    Ne samo to, desi mi se da je odradjen subscription na neki kanal ali ga nema na listi:

    [​IMG]

    Malo kada skontam fali mi dosta klipova od nekih kanala jer recimo 5-7 dana od nekog tima nisam nista vidio a kada odem direktno na kanal vidim da u zadnja 24h ima barem 4 klipa.
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ja dodajem feedove kanala koje pratim u Google Reader, tamo je sve uredno, ako pratis tako vijesti slobodno probaj i taj nacin.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ono, main stranica youtuba mi je http://www.youtube.com/feed/subscriptions pa tako redovno pratim novosti. Opet vidim da je lista nesto kraca na lijevoj strani dok kada kliknem da mi izbaci sve, onda ima "biskitov" kanal:

    [​IMG]

    Ali kontam imam brdo kanala (108) a "sa dva skrolanja" dodjem do zadnjeg pogeldanog klipa pa konatm gdje je sav taj sadrzaj. Istina da nisu svi aktivni svakodnevno ali jeste vecina.

    Ok, hvala.. mozda probam i tako.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator