YouTube to MP3

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by aeRo, Oct 3, 2018.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Rajice,

    Posto sam bolesnik za muzikom i svaki dan preslusam sve uploadse sa 30+ kanala, drugim rijecima skinem dnevno po nekoliko novih traka, cesto mi se desi da nema nesto odmah dostupno na warezu pa sam prije imao obicaj skidati preko YouTube2Mp3 programa ovo sto ne nadjem.

    Medjutim ovaj koji sam imao je prestao raditi. Nakon toga sam probao skinuti par sa TPB-a ali nijedan ne radi ili su zatrovani virusima. Ima li ko neki preporuciti (free a moze i kakav link za DL paid verzije za warez na PM ako se usudjujete :D)? Ovo sto ima servisa online je sve smece - skine u 128kbps kvaliteti sto je odron.

    Hvala.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Warez i diskusija o njemu not allowed :)

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Znam zato i rekoh na PM. Ovdje moze pisati neko ako zna za kakvu free varijantu, sto preko softwarea sto preko nekog servisa. Ukoliko postoji tako nesto.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pa zar yt podrzava visu kvalitetu od 128kbs?

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako nije mp3 pod moranje, sa http://convert2mp3.net mozes skinuti u FLAC u 700 kbps:

    [​IMG]

    Mada, neces nikada imati dobru kvalitetu kao sam audio fajl. YT sve to kompresuje pri uploadu.
     
    Last edited: Oct 3, 2018
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala svima na pomoci, ovaj Vedin mi je downloader sasvim dovoljan sa 320 kbps opcijom.
     
    Vedo likes this.