Youtube upload, problem s nekim licencama

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Oct 20, 2013.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    Želio bih uplodati jedan yt video, i djeliti samo sa ljudima koji imaju link do videa (unlisted).

    U videu ima par pjesama, i sada ljudi kojima pošaljem link čitaju samo tekst kako ovaj yt video ima problema sa nekim licencama itd, i nabrojano par tih pjesama koje su u videu.

    Dali postoji mogućnost jednostavna da maknem te probleme sa licencama, ili mi je jedini način da maknem pjesme iz videa i dijelim video bez pjesama (što ne dolazi u obzir, radije ću tražiti neki drugi servis i djelit ovaj video, usput, mogli ste preporučiti neki (osim droboxa ili skydrivea stream je jaaaaako spor))
     
  2. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Isti sam problem imao i na kraju sam morao kotisti one njihove futave pjesme jer video bez zvuka je... Uglavnom probaj vimeo..
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    To sam i uradio, Vimeo, i sifra prije gledanja videa.

    Ovaj Google polako pocinje zivcirati, ne radi ovih licenci, sve to ok, nego ovisnost o njihovim uslugama.
    Necu prceni Google+, necu reklame u mailu, necu da mi se slike pokraj reklama pojavljuju, necu na jebenom yt gledat reklame prije videa, dusu bi dali za klik na jebenu reklamu, a 2 najbogatija firma na svijetu.