YouTube upload

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Sep 3, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    nikad mi se nije dalo da uplodam neki klip na youtube, bilo mi mrsko pravo, i eto danas to uradim.. ajd stavim ja njega, odradi on svoje i nakon nekog vremena se moze gledat ali.. kad idem na search i ukucam pravo ime klipa on ga ne nalazi, stvaio sam sve ono da bude svima dostupan bla bla ali ga ne nalazi.. a evo linka, klip postoji http://www.youtube.com/watch?v=gbKdGvuIW-k

    naravn, nije mi bitan ovaj klip, samo reko da probam ali sto se ne vidi :?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    pa moras sacekati, kada odes na My Videos pise ti Processing, morat ces sacekati od par sati po do 2 dana dok ti video ne bude "javan" ;)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    evoga.. sad ga ima, ma znam za to procesuiranje, ono je bilo zavrseno nakon sat vremena, i mogo se vidjet klip s linkom ali kad ga trazim nije ga bilo

    ok hvala i moze pod kljuc

    poz
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    aaa..
    stamu ga ovo znaci: Broadcast: Public | Rejected (length of video is too long)

    postavio sam jedan video dug 13 minuta.. i sad je kao nije validan, stali vec
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    razbij ga na dva manja...
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    malo sam ga obradio, stavio neke slike.. ponovo uradio upload i sad moze... nidje veze