Za Aggressora

Discussion in 'Računari i komponente' started by dj_vux, Aug 2, 2004.

  1. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Gledam, na ONOM :wink: forumu si pitao za PS2 chipove, pokusao sam ti odgovoriti na to ali mene vec DVA MJESECA onaj forum zeza do bola (ne mogu nista radit tamo) pa se zato i ne javljam. Formatiranje nije pomoglo, koristenje razlicitih browsera nije pomoglo (ye-bo svakakav forum, kako su poceli da ga sredjuju vise nista ne radi kako treba)... zato vas ovih dana samo citam ;)

    Enivej, evo ti linkovi od ova dva tipa sto ugradjuju chipove ovde u TZ, pa vidi, imas i cijene tu i sve.

    TIP - Ja bih prije kod ovog prvog, pouzdaniji je (znam iz iskustva) :wink:

    http://www.psx.max.ba
    http://psx.club.co.ba
     
  2. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    E zaboravio sam napomenuti, kod ovog prvog su pale cijene, samo tip jos nije osvjezio tu stranicu. Najpametnije ti je da ga nazoves...
     
  3. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ma forum zeza cesce jer par korisnika zakljuca,kao da su bodili ban.
    ako hoces mogu ostaviti post pa neka vidi moderator.

    a ovo cu pogledati, jos uvjek nisam ni u x-box ugradio a sad i ovo cudo,jos planiram za nesto drugo dati pare


    hvala
     
  4. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Ma stavi post, nek vide, jest da ne vjerujem da ce biti nekog efekta (vidio sam da se i eX zalio :D ) ali vrijedi pokusati. Zao mi je jedino sto se nekim ljudima nisam mogao javiti na PP... trazi mi da se ulogujem kad dodjem na forum, pa kad otvorim privatne poruke, pa kad hocu procitati PP, pa kad hocu napisati PP, pa kad hocu poslati PP, pa kad posaljem OPET mi trazi da se ulogujem i ne posalje je na kraju... Za tako glupavu radnju moram se logovati DVADESET PUTA i opet nista ne uradim! :evil:

    Stoka... :roll:
     
  5. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ex je upio,proradilo je, a i Playgirl je zezalo ali su sredili(moze se ulugovati ali ne moze ni poslati pp ni postaviti post
     
  6. kenci

    kenci Aktivista

    dobro je ovo kad se makar neko u bosni bavi sa konzolama..
     
  7. kenci

    kenci Aktivista

  8. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ja sam keca dobio za mozda 100 KM sa ugradenim cipom,novog (stari dobacio)
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    samo sto u Bosni nema dobrih chipova s glave.
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Vuče, jesili mijenjao email u korisničkom panelu? moraš ga potvrditi, meni radi toga nije ni htjelo... promijenio email u settingsima... i paf... nisam potvrdio sad jesam i radi eno ;)