Zaštita podataka

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by peri misko, May 2, 2007.

  1. peri misko

    peri misko Novi član

    fora je u tome što s tim ljudima imam poslovne veze pa ne želim nikakve kompromitacije. :lol: tim više što imam 10 giga (sačuvanih) podataka iz prve firme ... a baš idem da mi instaliraju pržilicu da to sve stavim na DVDe :lol:
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    pa hebo ga mish, nista jednostavnije nema od ugradnje przaca, zar nemozes to sam odradit?? :wink:
     
  3. monK

    monK Komšija

    Vidi, ovako:

    - desni klik na folder > properties > označi hidden > apply > ok!

    Zatim, gore iznad, ideš na tools >folder options, otvara se novi prozorčić, ideš na view tab, iliti tab broj dva s lijeva na desno gore pri vrhu > selektuj opciju "do not show hidden files and folders", ne bi trebao biti problem da to uočiš...

    Klik na apply i OK!

    Nadam se da nešto nisam pogrešno objasnio!

    Kada hoćeš da ga vidiš opet, naravno, tools, folder options, view tab i show hidden files and folders...

    Tako se, bar površinski, skrivaju dokumenti! I da, fercera dovoljno dobro da ga ljudi fizički ne vide, i često se ne sjete otići na "show hidden files and folders"!

    Ako odu na search i odaberu opciju show hidden and system files, mislim da će sve biti regularno izlistano pod rezultatima pod uvjetom da se nešto u nazivu foldera podudara sa njihovom potragom!
     
  4. peri misko

    peri misko Novi član

    puno hvala daimmyo


    p.s. valjda neću dobit otkaz :p :lol: :wink:
     
  5. peri misko

    peri misko Novi član

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: da, da, imam para na bacanje pa nosim da mi drugi instaliraju jer ja znam ali mi se ne da :lol:

    luda ste ekipa, šta je je. :wink: