Zona : poluilegalni ISP

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by bINARY cODE sOUND, Nov 5, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    Pozdrav svima.Imam problema sa zonom , konkretno sa ZONA 7 baznom stanicom , molim sve korisnike doticnog "prvog poluilegalnog servis provajdera" da se jave u ovom topicu da vidim jesam li ja jedini ili je fakat stvar otisla u pm.Zadnjih 15 dana imam uzasno hebenu konekciju , surfat mozes i nekako ali download preko torrenata je nevjerovatno los.Imam 256/128 paket ali je download 3-4 kb (ne nije razlog malo seedova).Zovnem podrsku kaze lik pauziraj download pa ponovo pokreni , "dizejbluj" karticu pa "inejbluj" i koliko jos nelogicnih stupidnih stvari jos covjek nece cuti a sve kako bi te na brzinu skinuli s qurtza!!! Pa dokle u pm ... bazna stanica na Gavrica brdu (ZONA 7) je nevjerovatno opterecena i mislim da prima 3 puta vise klijenata nego sto moze podnijeti a prioriteti se bog zna kako dijele , samo zoninim papcima poznato.Zna li neko da li postoji bar JEDNA zonina bazna stanica a da nije prebukirana ?!?! Zamolio bih josh jednom sve korisnike zone i ove bazne stanice da mi se javi da vidim fakat da nesto uradimo u vezi ovoga (ako je uopste moguce) da ih primoramo da prave novu baznu stanicu jer ovo je UZAS , ako nista da ih "dizemo u zrak" i "get ur freak on" zona 8) .
     
  2. Almir

    Almir Komšija

    Ako ti recimo download sa rapide ide od 25 do 30 kila a preko torenta 2-3 kile znači da su postavili ograničenje na mikrotiku na torente...
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. bINARY cODE sOUND

    bINARY cODE sOUND Aktivista

    Ma isti shit rapid , ftp , p2p isto .
     
  5. nivla

    nivla Komšija

    joj kad se sjetim nebuloznih objasnjenja zasto mi ne radi internet na gore spomenutom provideru i zoni 7 sarajevo,
    ako zagrmi po tri-cetiri dana ne radi internet, jedina je sreca sto se lokalno izmedju korisnika preko ap-a mogu razmjenjivati datoteke brzinama do 6Mbit-a(moj rekord 554KBps/s) ,
    sto se tice torrenata meni je jedino bitcomet postizao famoznih 27KBps
    naravno, na rapidu je brzina ako je sve kako treba bila do 30KBps
     
Thread Status:
Not open for further replies.