zvucna karta za logitech x-540

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Mujka, Feb 26, 2011.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    pozdrav

    imam logitech x-540, prvo sam ih koristio na p5q deluxe i zvuk je bio onako ne bas sto sam ocekivao od tih zvucnika,
    sad sam na Asus M4A88TD-V Evo i zvuk je dosta bolji, al bas dosta sto mi je malo nevjerovatno.Pitanje je dali treba zvucna kartica dali moze jos bolje ?
    znaci interesuje me samo za muziku/filmove da je sto bolje tj da izvucem maximum iz ovih zvucnika.
    Ako neku mozete preporucit bacite usput i cijenu.
    hvala :smt006
    I ako neko ima voljan iz tuzle sa nekom finom zvucnom kartom da posudi na dan da probam mozel bolje. :)
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    tajger imam ja neku manhatan,pa vidi jel kakva razlika.ako hoces donesem ti u pon?
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Evo ova bi bila taman.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. selvin

    selvin Moderator

    Prodata je ta koliko vidim.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa dobro, u toj klasi. Audigy SE bi također posluzila.
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    znaci moze bolje i od ove integrisane
    imal koji dobar insan iz tz :D da posudi na par sati ;)
     
  7. flatron

    flatron Novi član

    imam audigy SE i extigy externu...bicu insan pa ti posuditi ovu audigy da to testiras a ova extigy i nije bas nesto sto se posudjuje nekome ko ti nije dobar haver...
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    to tigre bengalski :D hajd cucemo se na pm :D
     
  9. Mujka

    Mujka Komšija

    isprobana audigy SE sta reci malo bolje od ove sadasnje integrisane na ploci
    jaci zvuk nekako i mozda malo cisci al u 5grama sve
    ici na nesto jace od audigy se ?
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To ti je otprilike kraj sa tim zvucnicima.
     
  11. chenta

    chenta Aktivista

    da ne otvaram novi topic pošto se pitanje odnosi na ovu temu, imam matičnu gigabyte G31M-ES2L koja je jako mala pa je grafička karta prekrila pci slotove tako da ne mogu ugraditi zvučnu karticu...

    a planirao sam uzeti 5.1 zvučnike logitech z506, još ne planiram mijenjati matičnu, pa me zanima isplati li mi se kupovati ove zvučnike koji bi radili na integrisanoj zvučnoj na ovoj ploči jedno vrijeme... ne bi slušao preglasno ali ne bih uzimao ako će biti nekih šumova, ima li neko slična iskustva..?