zvucni efekat..?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by avduka, Sep 16, 2011.

  1. avduka

    avduka Aktivista

    Da li bi mi neko mogao pomoci da nadjem zvucni efekat i postavim ga za otkljucavanje i zakljucavanje telefona..kako i gdje se stavlja ako je to moguce na ovom htc desire z?
    a zvuk je ono nesto kao "FUUUUU" imam taj zvuk kada pokrenem navigaciju(mireo dont panic) i kada mijenjam ono 2d/3d pogled dok sam na karti...e pokusao sam da iskopam taj zvuk preko file menafera...ali nema ga....ili je skriven...mozel ko pomoci..?
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Probaj sa root explorerom. Program se placa. Ja sam editovao, tacnije brisao, zvuk upozorenja da je baterija pri kraju. Zvukovi su mislim negdje u systemskom folderu. Procackaj pa vidi.

    Telefon treba biti rootovan.
     
  3. avduka

    avduka Aktivista

    a u mene bas nije rootovan...nisam jos dotle dosao....jel moguce uopste staviti neki drugi ton za sms koji nije tamo kada se otvore zvuci za notifikacije...?...haj ton zvona se moze ali ton sms-a?
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Da pristupis systemskim zvukovima, trebas imati root da bi instalirao neki root manager.

    Za sms skini ovo: https://market.android.com/details?id=c ... rch_result

    Znaci normalno krenes postaviti melodiju za sms iz sms settingsa, i odameres ring e. te preko njega recimo neki od file managera gdje izaberes zeljenu melodiju.