1. antivirus

    antivirus Novi član

    e ovako imam av resiver technics (SA-EX100) inache dobri su ovi technics :smt001 dobro frcera

    sad da viditekak izgleda evo slike

    http://img216.imageshack.us/img216/715/img0551vf2.jpg

    sad bi da kupim zvucnike posto imam jedne al nisu iste snage jedan 200 w drugi oko 140 w razlikuju se dosta i ovaj od 200 je pukao al nekako svira ali nemoze bass do kraja to mi ne valja nikako :smt005 sad bi da kupim zvucnike kojima cu moci frcerat normalno bass makar blizu krjaa i da mogu se mjerit sa resiverom nedavno vidio sam u fisu Yamaha zvucnike par jedan (znaci dva) ,svaki ima 240 w 6 ohma 90 decibela imaju i bass refleks dobri su meni slusao sam kako rade malo je falilo da ih kupim covjek poceo ih pakovat ali bila je greska u cijeni likovi stavli da su oni 150 al na kraju oni su bili 199 to me dodje skuplje odma al kupit cu ih samo da vidim sta vi kazete dali se isplati ako ne sta bi vi preporucili i da se moze kupit u Sarajevu il tu negdje u blizini 8) nadam se da cete pomoc
     
  2. antivirus

    antivirus Novi član

    fresh refresh

    uu pa niko nece pomoc :(
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    ma hoće, samo ti ne mogu pomoć sa dućanima u sa.

    znači imaš 200km... tu nemaš baš previše mogućnosti, ja bi možda pogledao kakav mali wharfedale diamond i/ili tannoy... da, definitivno tannoy :)
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Tesko za tu lovu. Kako god, antivirus prosetaj do mobil media-e, yamaha shopa na vilsonovom.
     
  5. antivirus

    antivirus Novi član

    ma dobro mogu ja dat i po 250 za komad :D
     
  6. antivirus

    antivirus Novi član

    evo specifikacije ovih zvucnika u fisu

    Speakers Function Main / Stereo
    Nominal Power 80 Watt RMS
    Construction 2-Way
    Cabling Cable
    Technical Features
    Peak Power Handling 240 Watt
    Frequency Reponse 38 Hz - 30000 kHz
    Sensitivity 88 dB
    Impedance 6 ohm
    Components
    Woofer Size 6.25"
    Tweeter Size 1"
    Design
    Outdoor/Indoor Indoor
    Mounting Floorstanding
    Cabinet Finish Wooden
    Exterior Color Brown
    Dimensions
    Width 9.17 in.
    Depth 10.83 in.
    Height 34.65 in.
    Weight 25.57 lb.
    sta vi kazete meni nekako ovih 80 w rms neznam bil dobro islo sa mojim receiverom ...
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    uf... ma nebitno je koliko w ima. duga priča... imaš hifi školu na hwb sajtu, pa malo potraži biti će ti par stvari jasnije.
     
  8. antivirus

    antivirus Novi član

    ma dobro nije ni meni neshto narocito bitno wati ali eto da vidim sta cete vi reci za ovo

    i laze za ovih 30000 khz jer nase usi nemaju sansi da cuju to .
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sva cula imaju individualne kvalitete, tako da ne mozes generalizirati da svi ne cuju.