1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    zasto nemam zvuka kad gledam youtube ili bilo sto sa neta????
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    uključi zvučnike.
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    ,

    Jesi li siguran da si instalirao sve plug-ine koje trazi, i za browsanje koristi firefox neces imat tih problema ;)
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    da, surfaj sa firefoxom jer na internet exploreru nemaš zvuka inače.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    mozda si ukinuo kod pretrazivaca opere, ff il cega vec da ti pustaju ton sa stranica
    [​IMG]
     
  6. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    NIsta ni firefox nista ne pomaze....

    P.s. Upalio sam zvucnike, nisam toliki kloc....
     
  7. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    ej znam da temu izvlacim iz mrtvih...ali moram....

    Maticna ploca je ova ASUS A8N-E, i posjeduje ovaj alc850 7+1...
    E sad sto se desava, na Line out nema nikako zvuka, znaci ni u win media player-u opcenito na compu a ni na internetu...

    Kad se prebacim na kanale iznad bilo rear speaker out, side speaker out ili center/subwoofer out, zvuka imam u win medial player-u i opcenito u windowsu ali zvuka i dalje nema na netu...

    Pokusao sam najnovije drivere i ostale zafrkancije...al nije upalilo...jeli moguce da je otisao izlaz???
    I da ponovo iako je otisao izlaz zasto nemam zvuka na netu...kad gledam klip na youtube???
     
  8. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

  9. GV

    GV Komšija

    A jesi li probao? desni klik na ikonu zvučnika->open volume controls->options->properties->imaš dvije opcije playback i recording i ispod staviš kvačice na sve što ima, možda ti je tu negdje uključena opcija mute (ili se malo poigraj sa klizačima)
     
  10. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista


    probao, nista...jos ko kakav prijedlog???

    P.s. Probao sam i sa IE, i sa FF i operom i ni na jednom nece..
     
  11. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Nova stvar koju sam otkrio, kad gledam filmove na netu na win media player-u ide normalno i ima zvuka...dok na youtube nema....
     
  12. GV

    GV Komšija

    Malo glupo pitanje ali...na ekranu youtube imaš ikonicu zvučnika, da nisi možda nekad kliknuo na nju, ja sam sada probao i otvarao nekoliko filmova, vuče to ''mute'' koji god da otvoriš poslije