Assetto Corsa

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Jun 10, 2013.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ova Corvetta je :smt007
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Evo originalan izvor ali ne znam da li je rip:

    http://acusccmod.weebly.com/blog/ier-ca ... 1-released

    Gledajuci stare postove, mislim da nisu nista ukrali.

    Svaki dan bude novih barem 3 modela na nekim AC MOD sajtovima tako da ih ripaju sigurno ali ima dobrih bildova od nule.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajd ba.. znamo mi odavno da je igra dobra.. hehe. JEdno fino poredjenje (nije moj video):

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Da ima karijeru kako treba i mp rankiranje ala iRacing bila bi ocjena 11/10, ja kad god pogledam replay svoje voznje s*ebem se kako auto realno poskakuje na neravninama staze i kako imas osjecaj da vozis mrcinu od tonu i kusur, a ne neku igracku.
    Btw, u AC i iRacingu auto se ne vozi po stazi koju ti vidis. Staza tj cesta koju vidis je dosta, dosta pojednostavljena (low-poly) verzija, a u biti auto vozi po tom high-res laserom skeniranom 3D meshu koji se ne prikazuje. Valjda optimizacije i lakseg texturiranja radi. Zato se nekad u replayima vidi kako guma npr. upadne u asfalt koji vidis.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, ima smisla. Mislim da je na vecini dijelova staza 100% flat a opet ti ništa ne znaci da tekstura ima vise poligona dok ti je bitnija ta laserska high poly po kojoj voziš/koju osjetiš.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Nemam trenutno smartphone ..tnx anyway. Dobra stvar.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    BMW M3 GT2 @ Spa, 19 vozaca ukupno bilo, napokon pobjeda :smt003

    [​IMG]
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Nice. Ja je još nisma pazario a izlizao sam hot lapping. Provrtit cu malo pCARS.

    Te GT klase su sa dobrim gripom pa se moze vise rizikovati.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Nesta su opasno u*rali sa pCarsom. Evo par screenova sto sam napravio prije par mjeseci, znaci sa dosta starijim buildom. 60 fps @ 1080p. Grafika extra.

    Sada, sve iste postavke, i nema sanse da imam 60 fpsa , AA kao da i nije upaljen, texture asfalta pune nekih kockica itd.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Meni je pCars uvijek izgledao lose, spominjao sam to vise puta ranije, odvrnes sve do kraja ali ni slicno njihovim trailer-ima.
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ajde nek mi neko baci link na pm da instaliram pa ako budem moglo(ne znam moze li se sa piratom) odigrat koju sa Vedom :D
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Mora ti biti origi za multiplayer :)
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Vedo - Jesi li provjerio da li je je igra pokrenula u DX11 modu ? Dole lijevo pored builda pise koji je DX. Ima slucajeva gdje ne dize DX11 i ako karta podržava.

    EDIT:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni jedna od najdražiš staza. Mislim da se RUF ubio za ovoga:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Ovo za Dx - meni pise samo Ver 1.0.4., nema nigdje da pise koja je Dx verzija
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Dole lijevo. Kod mene je build 834 DX11:

    [​IMG]
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Aaa, ja kontam pricas za AC. Provjerim sta pise za pCars