BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Konjislav

    Konjislav Komšija

    jasna stvar da je moguce, isto ko normalni net, samo je ogranicen do najdaljeg bihnetovog servera prema vanjskom netu, i besplatan je (ne znam zasto je to uopste bilo upitno)
     
  2. artemis

    artemis Komšija

    Jel" ima još neko da mu prikaz stanja računa ne radi kako treba,tj. da mu fali zadnjih nekoliko dana?
    Stoji mi na 7.6. i ne miče :x
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Bihnet to nikad nije uspio napraviti da radi. Vazda neki belaj sa pregledom stanja racuna. :|
     
  4. Piroman

    Piroman Komšija

    A mislish da je "slučajno" prestao raditi upravo kada su krenuli ovi raspusti djeci a i ova raja sto ide na faks sad je uglavnom kuci i priprema ispite UZ SURFANJE, naravno, i trosenje limita, evo ja prvi, do sad ispucao 2GB, u pm, a vjerujem da su ga vec digli na 2,5GB, jedva cekam kad dodje racun, vjerujem da ce biti masan, taman da sad bacim modem negdje i ne pristupim net-u do kraja mjeseca, opet ce biti da sam presao, vidjet cete :evil: :evil:
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Opet ti. :lol: :lol: :lol:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Mene bi sramota bilo napisati da mi je limit 3gb :lol:
     
  7. metallac

    metallac Aktivista

    Pa nema svako sredstava da svaki mjesec daje 50+km za normalan adsl paket.Sva sreća pa nisam na adsl oni stvarno gule jadni narod.
     
  8. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ima njih jos koji gule narod, nije BHT jedini :)
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    mene bi bilo sramota reci koliko mi puta ne radi net mjesecno,ili bolje koliko mi puta uopste radi :lol:
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Pa u takvoj situaciji ne trebas valjda imati razumijevanja vec traziti neku odstetu te alternativnog providera.
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ima kod mene
     
  12. perke

    perke Aktivista

    nedostaju mi 8,9 i 10-i dan ovog mjeseca, po prikazanom stanju ispade da nisam ni koristio net u ta tri dana

    nadajmo se da nece bubnuti neku cifru "pausalno"
     
  13. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    I kod mene.
    Neboj se..nece oni zaboraviti uracunati ovo.
    Ali bojim se da ce bubniti cifretinu.
     
  14. burner

    burner Aktivista

    Bravo!
    Možete pričati šta hoćete protiv BIHnet-a, ali on je institucija za ove ostale pokušaje od ISP-ova. Naježim se kada se sjetim tužnog Logosoft-a.

    U kojoj ti državi živiš, Enise? :)
     
  15. GW

    GW Moderator

    Nije pitanje u kojoj državi Enis živi, nego u kojem svijetu ti živiš?
    To što si se ti navikao da te levate je tužno.
     
  16. burner

    burner Aktivista

    Jesi li se probao žaliti negdje, nekome? Je li urodilo plodom?
    To što ti pretpostavljaš je naivno.
     
  17. Piroman

    Piroman Komšija

    Očito da NEMAŠ dovoljno iskustva sa BITCHnet-om, a kad kazem "iskustvo", mislim uglavnom na njihovu "support" sluzbu, koje UOPSTE NEMA, tj. u 21.stoljecu ja moram zvati telefonom pa cak i ici u "postu" na drveniji da mi se nesto rijesi i uradi kada imam probleme, umjesto da fino sve iznesem preko njihovog "support" foruma i da dobijem odgovarajuci odgovor o rjesavanju probl., a ako nevjerujes: forum.bih.net.ba pa plači od bijede i tuge koliko su samo "naivni" i retardirani da se nejavljaju evo vec par mjeseci, samo dodju 2-3 puta godisnje, malo prociste forum, mozda i odgovore na koje pitanje, i vozdrica, off-line, a mi korisnici ostajemo sa svojim probl. i pitanjima, ko nas jebe, samo ih mjesecno obogacujemo milionskim odstetama preko racuna, tako da....provjeri prije nego bilo koga, pogotovu u ovoj drzavi, pocnes hvaliti, "najbolji" ISP JESU, ali pitanje je KAKO?,ZASTO? i U KOJIM OKOLNOSTIMA???Odgovori na ova pitanja su ključ razumijevanja da ovaj nas ISP K**** nevalja!!!!
     
  18. burner

    burner Aktivista


    Znam ja sve to, ali poenta je u tome da mi je support trebao samo par puta u 4+ godine. Nemam ih namjeru hvaliti, ali činjenica je da su ostali ISP-ovi djeca u odnosu na BIHnet.
     
  19. GW

    GW Moderator

    Ja samo aludiram na apsurdnost situacije u kojoj se tako mnogo ljudi nalazi.
    Evo ovo najbolje objašnjava o čemu govorim (i o čemu je Enis govorio):
    http://www.urbandictionary.com/define.p ... itch+about

     
  20. burner

    burner Aktivista

    Sve to stoji, ali što "po meni"? :D
    Upravo sam ja taj koji je davno promijenio ISP-a zbog nezadovoljstva...