BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ponosan na svojih 4Mbps :mrgreen:

    [​IMG]
     
  2. 3125

    3125 Komšija

    Je li ikome 11. problematican, pokazuje mi 70MB a potrosio sam bar 300-400
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma


    ubrojat ce to oni,ne brini ;)
     
  4. artemis

    artemis Komšija

    Pošalji prigovor,pa će ranije uračunat.
    Nego jel još neko dobio ovih dana web kameru od telekoma?
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma


    cujem to dobiju oni koji cesto prekorace limit,pa im to neka kompenzacija :smt005
     
  6. artemis

    artemis Komšija

    Garant,svaki mjesec prekoračim za nekoliko mb.Očekujem mikrofon ili slušalice :lol:
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    V O L I M Bihnet :smt007 :smt007 :smt007 bez zeze,sad su mi stvarno postali dragi :D
     
  8. Piroman

    Piroman Komšija

    Ah sto su velikodusni, cuj kameru, a to sigurno dobili nove po kancelarijama pa neznaju gdje ce sa starim nego nama podvaljivati i tako jos izvuci koristi i pohvale kako su uvijek "daroviti"!! :evil: :evil: :evil:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma


    Jel tebe neko placa da budes glup ili sta?
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma


    kad ti dodje,baci je u kantu za smece,i tisu.sta si ovdje ufatio bez razloga da se zalis.dobio si povecanje brzine,pojeftinjenje,jucer je bio novi news server,sta koji vrag vise hoces?nije ti ovo svedska ili japan.ako ti se ne svidja,bujrum pred ambasadu,vizu uzmes,i pravac gdje ti se svidja.
     
  11. Amash

    Amash Aktivista


    Podsjeca li nekog od njuzera ovo na Beetllejuice-a? :lol:
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cek, sta je ovo, ne pratim previse desavanja?
     
  13. Piroman

    Piroman Komšija

    Ocito da nekoristish cesto news server, inace bih znao da je trenutno 99% raje koja vrsi uplaod na isti nezadovoljna i zeli sve najgore njenom pokretacu, niti si priblizno informisan koliko je brzo i "efikasno" proteklo to povecanje brzine raji po BiH, ljudi su u seheru dobijali tu "povecanu" brzinu tek nakon poziva na 1422 i spominjanja familije nekome...!!
    PS. Sta hocu???Pa hocu da me tretiraju kao korisnika koji im do sad placa redovno svaki jebeni racun koji posalju, tj. da se pobrinu da sa njihove strane sve radi kako treba, trenutno zakidaju svakog zivog oko "brojaca prometa"(kako mozes upratiti na ovom topicu) a da o tim news-ima i ne pricam!!!
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Najvaznije da na forumu ima jedan thread, ovako za dushe...
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma


    to ti mene poznajes u RL pa znas koliko sam ja informisan i sta.za tvoju informaciju,brzina mi je jos uvijek 1MB/s(3G paket) i nikada se nije ni povecala.i na internetu i na freezoni je ista.zatim na newse da predjem.tamo sam aktivan ima godina i po',vise od godinu dana sam uploader,bio aktivan po news grupama za najavu uploada i tako te stvari,pa sam na freezona forumu od pocetka.toliko o tome da sam JA neupucen,a da si TI upucen.de mi samo reci svoj nick na news serverima,ili na freezona forumu,pa da vidimo ko si i sta si ;) pa za taj brojac prometa,mislis da ja nisam zakinut?to ti koristis moj acc pa znas?

    @:stivi:bit ce sad PM,pa provjeri ;)

    EDIT:samo da ti kazem,ja ni nakon poziva na 1422 nisam dobio povecanje brzine,pa sta sad?

    EDIT2:mad:amash:ma kakvi ba,beetlejuice je odlican,super za ovoga.ovaj je haman jedan od onih "mrzim bihnet do groba,pa i u njemu".sad ljudi da mi daju flat,rekao bi jebo te ovo,mala brzina,u svedjana 50,100MB i tako dalje.
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    [​IMG]


    kako majmuni broje dane u mjesecu

    i onda jos posalju web cam , sa fancy bh telecom logom :lol:
     
  17. Zlatan

    Zlatan Komšija

    kod mene opet fali obracun zadnja 2-3 dana jel i kod Vas tako?
     
  18. artemis

    artemis Komšija

    Same
    Stavit će oni to brzo, evo završeni su sportski susreti zaposlenika Telecoma :lol:
     
  19. SasoMange

    SasoMange Aktivista

    Nema zadnjih dana, a sto je crnjak, kad je stalo brojanje, ja sam bio na granici proizvodnih mogucnosti :) Il ti ga limita. Trenutno ne smijem ni zaviriti tamo.
     
  20. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Jeste li vi imali problema (pocelo oko 20:10) sa ADSL-om. Konetujem se, igram malo, pa me diskonektuje sa adsl-a, i tako vise puta. Mamu im jebem, sta sad rade s netom?