BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Preloše, vidi se da mi nismo za baraža i evo nakon prvog poluvremena 70% šansi dajem Kipru, a i zaslužili su ovakvom finom igrom.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    I Begovića smo precjenili uvijek neke vadione a realno kako je prešao u Chelsea preloš. Odbrana užas, Vedo panjino. Ko da Bayern igra a ne Kipar...
     
  3. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Tuga smo al realno ovo je tesko za gledati iako se eto baraz dobija..

    Ako zapnu u barazu se moze proci al sa ovakvom igrom veoma tesko, ali nekako sreca nas prati :D
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    A nama baraz je, a nama baraz je :D
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zahvalimo se Meši i baraž je uspjeh na kraju.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma kakav Mesa, nista bolji od onoga. Pape je nesretan sto je Begovic usrao dvije utakmice. S njim smo makar nabijali ovakve ekipe, Litve, Litvanije, Estonije i slicno
     
  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Izvukao je tim iz sranja u koje ga je Pape uvalio. Da ne govorim da je Pape tu igrao bi Sušić a ne Đurić pa ni baraža ne bi bilo u to sam siguran. Jel ovo 5. pobjeda u 6 utakmica?

    Čovjek ubacuje džokera u 2 utamice koji riješava utakmicu pa to je genije. A nema Džeke, Kolašinca, nema Bešića u važnim utakmicama...
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Opet zayebano:

    [​IMG]

    Nadati se Sloveniji ili Norveškoj. :D
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Joj genije sto je ubacio ljude koji ne igraju u Seriji B i Deportivu... Posrecilo mu se, ide pljuvanje za mjesec dana, nece ga vjecno drzati
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jbt, pa nama niko zivi ne valja, a jos vise ako je sa domacih prostora...

    Mi smo haman neki pljuvacki narod, hajmo popljuvat sve nase, niko nas nema pojma itd itd

    Nisam odusevljen igrom, ali sam ponosan, srce mi je ko Tihi okean :D :D :D
     
  12. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Mogući protivnici ako budemo nosioci.
    Norveška, Republika Irska, Slovenija i Mađarska.
     
  13. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Pričajte vi šta hoćete ali da Pape nije uzeo 2 boda na početku, klinac bi sad bili u baražu. Pape hvala. :smt007



















    Sad ozbiljno. Svaka čast Meši. Treba u obzir uzeti formu igrača kao i generalno stanje repke prilikom preuzimanja, te izostanak par ključnih igrača u posljednje dvije utakmice. Skoro pa savršeno odrađeno s njegove strane. Idemo u baraž, treća sreća!
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ipak smo nosioci, od tezih ekipa su irci ponajvise, kad bi dobili janeze, pa mi bi na srecu prosli na euro

    covjece pobjedimo walles a na drugoj strani kipar izrael dobije, onda mi dobijemo kipar a belgija uzme izrael, i jos vamo da slovence izvucemo.

    samo odbtanu sad popraviti i imamo sansi kako god za prolaz dalje, ne ocekujem neki lijep fudbal vec samo igru na prolaz, bilo kako.
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    odgledao sam cijelu tekmu protiv Kipra...protiv Welsa nisam gledao nikako,svadba bila :D
    pored Spahica...ostali dio odbrane je nula,kiks,ne postoji a stub svake repke je odbrana...i onako se ne pustaju igraci da prolaze ni na mahalskoj rekreaciji a kamoli u najvaznijoj utakmici...meni je ono tesko za gledati

    e sada,pozitivne stvari,Mesa haman pa pravi strateg,onda igrali smo bez 3-4 standardna a ostali su odlicno odradili svoj posao...posebno Lulic,Medunjanin,kasnije i DJuric...gledao sam mu sinoc kretanje i pozicioniranje...izgleda pravo iskusno i nije smotan,kao neki koji se pogube na terenu...bas pravi napadac

    sinoc se bas vidjelo zalaganje i trud reprezentacije...nije se seprilo,iako su i kiprani bili zagrijani da nas uzmu,to se vidjelo u svakom njihovom napadu :D
    cestitek uglavnom i nadam se nekom laksem protivniku u barazu
     
  17. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ne bih se ja ni Irske toliko bojao. To ti je faktički Wales minus Bale :D
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Irska je trenutno najopasnija repka

    a ne bi bilo lose ni dobiti dance pa im vratiti ono za euro 2004
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Irska.
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    hahahahahahah vrh