BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jedino njih nisam htio... S Njemackom nerijeseno i pobjeda
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samo nek' nije Danska. :D
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    e ovo je fakat presmjesno, ne znam sta da kazem, oni nas prizeljkivali a mi njih da izbjegnemo, i desi nam se portugal po treci put.
     
  4. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Koga Francuska u baražu zakine, u narednom baražu ima popust :D

    Hajmo bit ozbiljni, poredit Portugal s Irskom je smiješno. Ako možemo bit bolji od Wales-a u 2 utakmice, onda možemo i od Irske.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Lol daleko od Portugala. Nista bolji od nas nisu po imenima
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Samo sam razmisljao da ne dobimo njih, ali tako nam grah pao.
    Mi imamo dobra iskustva sa ovim reprezentacijama kojima brzina i kontre nisu jaca strana (aka Portugal)
    Gledam ove utakmice sve su minimalni rezultati. Doduse nije mi jasno kako nakantaše jednu Njemačku.
     
  7. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    A kako to ide, nekog nakantat s 1:0? Mora da je sva statistika bila u korist iraca :shock:
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Jbg, dobiše ih dvije utakmice.
     
  9. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Čuj, Irska odnijela svih 6 bodova Dojčlandu u kvalama? Jesi siguran? :D
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Smirite strasti, ubila ih Njemacka ko beba zvecku u obje utakmice, samo sto im se posrecilo da Njemacka ima losu noc. Nijemci su generalno losi bili, kako inace jedu malu djecu u kvalifikacijama.

    Klasican bunker, sta ce drugo igrat protiv Njemacke:
    [​IMG]
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Vecina tima im igra Championshipu... Nijedne zvijezde, ni blizu toga. Ako njih ne mozemo dobiti, zajebi onda
     
  12. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Pa meni mrsko bilo postavljati statistiku. Htio sam kolegu navesti da to sam malo istraži. Irska osim Gibraltara (koji je trenutno uvjerljivo najslabija repka u Evropi), nije nikog uspjela "nakantati", kamoli Njemačku.
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kao da smo mi bolji, jedva dobismo kipar u ovoj zadnjoj utakmici.
    Bojim se da ne damo odma kakav auto gol sa ovom našom odbranom.
     
  14. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Pa ima nešto vremena do prve utakmice, valjda će ih Meša malo bolje posložiti nego protiv Kipra
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pjanić je doktor ove igre ali kad je okružen dobrim veznjacima tipa De Rossi, Florenzi, Radja itd. kad igra sa panjevima onda se ne vidi. Od Juninha nisam vidio da je neko imao ovakvu bolesnu realizaciju slobodnjaka, ovo je 5. gol ove sezone zar ne? Pa čak ni Ronaldo ne sjećam se da je imao ovako visok stepen realizacije. Pirlo koji je sinonim za slobodnjake kad ima dobru sezonu da 5 golova iz prekida ali u čitavoj sezoni.
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pjanke OK ali ekipa odron, od 2-4 do 4-4 i to jedva zadrzase bod.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    jedno je znati dobro igrati fudbal a drugo znati dobro izvesti slobodan udarac
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma ja mislim da ni taj Garcia nije neki trener a i odbrana im je kritična. Imaju sad ekstra napad i vezu najjaču u Italiji valjda će pojačati i odbranu.

    @aNaToMiC ! ne razumijem šta si htio reći? Da Pjanić nema ništa osim slobodnjnaka?
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    pa nije da nema baš ništa osim slobodnjaka nego da je samo malo iznad prosječnog fudbalera, po igri naravno.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma daj nemoj zezati. Pa gledaj malo Romu momak igra ko sat, paseve ima odlične a slobodnjaci šlag na torti. Dosta trči nije sad Rahimić u odbrani ali nije ni loš. Nije za lidera bar ne trenutno ali sve u svemu odličan veznjak. Vjeruj promjenit ćeš mišljenje jako brzo ako ga malo pratiš u Romi mada mi naše igrače znamo nahajpati ko malo ko ali ono što Pjanić igra trenutno u Romi je vanserijski.