DotA 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Oct 14, 2010.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tri "nova" heroja u DotA 2: Queen of Pain/Akasha, Skeleton King/Leoric i Broodmother, a uz to su dodali (napokon) i mogućnost pauziranja ingame.

    [​IMG]

    Izvor

    Uz sve to, danas počinje i ESWC turnir, na kojem će se igrati DotA 2, streamove možete naći na JOINDOTA
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Oho, Leoric i Brood, ljepota :)

    Pogotovo Leoric, za nas noobove, ima samo jedan aktivan skill fakticki, i to stun hahah
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    Još da je nabavit beta key :D Pored svih ovih beta contesta, ja opet ni jedan da ubodem :lol:
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tri heroja dodana: Huskar, Batrider, i Jakiro. uz to je dodan i commendation system:

    [​IMG]
    Source
     
  5. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Upravo dobih mail sa Steama i ponadah se da je beta invite, a ustvari samo poziv da se ispuni hardverski survey. Nakon toga je potrebno ispuniti i kratku anketu o prethodnom DOTA iskustvu, pa bi valjda uskoro trebali krenuti sa slanjem veće količine beta pozivnica.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja se razocarah... A ne mogu ni otvoriti onaj steam link.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Ubaci link u neki browser.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    U Chrome mi nije to moglo pa nisam dalje ni pokusavao, ali evo radi u IE.
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ako još ko bude imao problema, pustite da se Steam apdejta, ni meni nije htjelo otvoriti link prije tog apdejta :)
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    I piše u mailu da se restartuje steam, i onda logično updatea :D
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Poslaše prvi val ključeva, je li dobio neko?
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Jos uvijek nista :) Pretpostavljam da su ciljali strateska trzista prvo.
    Uglavnom, jedna od prica je bila da ispunjavanje ankete manje - vise garantuje beta pristup + dvije pozivnice za prijatelje, pa ako to bude slucaj, mozemo napraviti nesto kao sa Google Music pozivnicima te medjusobno podjeliti na forumu. Sta kazete?
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jest, ali mislim da ako npr ja dobijem, mogu samo prosiriti na dva prijatelja i to je to, oni dalje nece moci zvati jos dodatna svoja dva prijatelja.

    Elem, mozemo se dogovoriti nekako, tipa ko dobije, proslijedi do nekog ovdje :)

    Pik prvi hahah
     
  14. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ako dobijem i ako niko od raje ne bude zainteresovan (prilično sam uvjeren da neće, mada ne mogu obećati ništa), rado ću proslijediti na forumu. I ako me prije slanja pozivnica ne provale da sam se nalagao u onoj anketi, šta ću kad nikad nisam igrao Dote :smt003
     
  15. zoi

    zoi Veteran foruma

    I ja ako dobijem, a od raje ne budu zainteresovani, imate od mene. Ako bude to +2, mislim da će mi jedan odmah otić a onda ću jedan vama poklonit eventualno :)
     
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

  17. extibo

    extibo Komšija

    Navodno samo 3% igraca koji dobiju invite od Valve-a imaju mogucnost da proslijede beta invite dvojici igraca. Jedan kolega iz Bugarske (koji je medju tih navodnih 3%) mi je ponudio key, no proslijedio sam key burazeru zbog nedostatka vremena. Tu i tamo cu odigrati koju partiju, pa bih mogao napisati iskustva iz prve ruke. Uostalom, mozete ga addati na Steam ako vas zanima: http://steamcommunity.com/id/berzerkerderp/

    Btw, ako bude viska keyeva svakako cu javiti.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobio sam invitaciju na mail, pa provjerite, jos se ljudi pohvalilo :)
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Treba li ti novi prijatelj? :)
     
  20. extibo

    extibo Komšija

    Poslije nekoliko odigranih partija, mislim da nema smisla da HoN i LoL uopce postoje. :lol: