DotA 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Oct 14, 2010.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Btw provjerite mailove jos jednom, jutros su mi trojica prijatelja javila da su dobili pozive, znaci poslali su jos jedan val, pa mozda ima nafake u spam folderu :)
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    [​IMG]


    Ludilo je igra :D
     
  3. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Evo ga inbox (1), nista drugo nego invitacija :smt007 :D
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Btw, jel i vama nekako zvuk zatrza, i tokom menija a i ovako kad neko izabere heroja pa nesto zablokira? Nekako su performanse relativno lose, nije da imam neki PC ekstra jak ili nesto, ali ovo barem u meniju treba ici glatko i bez ovih gluposti.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma


    Ako ti je od Valvea, to znači da imaš dvije za poklonit? Imam jarana koji umire za invite, pa ako imaš ti ili neko drugi, bili bi zahvalni :)


    @AhmeT: Ma to ti je standardno Source engine. U svakoj igri koja koristi source engine iste se stvari dešavaju. Primjetio sam to, dešava mi se, ali mi ne smeta više, samo daj da igram :D

    Vidi se da je igra beta, to ne govorim zbog toga što pola heroja fali, nego zato što se dosta stvari u igri treba ispolirati, popraviti, kao što u svakoj igri treba dok je u beta fazi :)
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ma znam, ali bas iritirajuce bude, nije ni pocelo odma oni zvukovi, bolje da skroz muziku ugase dok ne rijese to :)
     
  7. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ne rondajte, igra je fantasticna cak i u svojoj beta fazi, uglavnom Dota 2 > Lol :smt003
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    kako dobiti invite. Ja sam old school igrac dote pa ako neko moze invajt mi posalje.
     
  9. comrade

    comrade Aktivista

    jebote jas uvijek nista -.-
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Samo 4-5 hiljada ljudi bude online, eto koliko pozivnica salju. Kad taj broj skoci, mogu se i ostali nadati :D
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Bude prekodana po 12 hiljada ;)
     
  12. comrade

    comrade Aktivista

    key viskaa ikoooooo ?:D
     
  13. ZubicVila

    ZubicVila Aktivista

    Molim vas da ako neko dobije viska key, ili mozda ne voli DOTU da mi se javi, uljepsao bi mi zivot. Hvala :)
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Blizzard se još jednom pokazao kao govno od kompanije, kakvo je postao nakon spajanja sa Activisionom. Sad tuže Valve radi licenciranja imena DOTA.
    Evo par odlomaka iz presmješne tužbe:

    Izvor

    Dakle, kompletna im se tužba svodi na to da su oni napravili WC3, te s toga oni posjeduju pravo na dotu :roll: Najsmješnije su mi njihovi navodi u tužbi kako oni 7 godina promovišu, podržavaju i štasve ne Dotu, te sad kao nije fer što Valve hoće napraviti standalone igru :roll: Ništa za dotu nisu uradili, osim što su napravili wc3, a to nisu napravili radi dote niti im je to ikad bilo u planu. Imali priliku da poguraju dotu, da je oni razvijaju, ali ništa nisu htjeli uraditi jer je nisu smatrali bitnom, te su mislili da se od toga ne mogu pare napraviti. Sad kad su se pojavile dota imitacije, kad je i Valve krenuo pravit nastavak dote, sad bi oni da se prave pametni :x Još kao oni to rade za dobro fanova. Propali daBogda. Eto im njigova Blizzard DOTA u SC2 gdje toweri imaju potrošivu municiju i gdje nema deny sistema :lol: U koje se sranje ova kompanija pretvorila, to je čudo jedno :x
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ma pohlepni su Blizzardovci, IceFrogu nisu kinte dali dok je zestoko radio na Doti u WC3 engineu, jedva ikakve podrske... Ali nije ni Valve dobri samaritanac, okrenut ce oni dobre pare tu.

    Igras li jos? :mrgreen:
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Igram igram, evo pokazatelja:

    [​IMG]

    Samo što sam zadnje dvije sedmice bio skroz slabo aktivan, što zbog faxa i drugih stvari, a što zbog konstantno lošeg tima kojeg sam dobijao na matchmaking sistemu :D Zadnjih nekoliko dana ide dosta aktivnije. Imaš ti account, da vidim jesi li zahrđao? :p
     
  17. donjapa

    donjapa Overclocker

    Zoi, nadam se da uzivas...

    Ako kome naleti kljuc, mozemo se dogovoriti nesto za kafe :D
     
  18. pogledo sam dosta ovih meceva,ali djaba meni je icefrog ova jos uvijek beton,od heroja pa nadalje...+ sto masa ljudi siba staru dotu.

    @Tale ajde ako imas ovu staru da spzimo koju partiju skupa na lane,kad vec velis da si old school
     
  19. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Preko kojeg servisa ?