Folding@home

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Moncho, Aug 2, 2008.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    moguce je ;) ali kod smp clienta za windows i kod gpu clienta za win, pise da je rezultat uspjesno poslan, pa mi je nekako logicno da bi i ovdje trebalo biti isto. koliko vidim prema kakaostats-u na zadnjem update-u poena sam dobio 1505 poena, sto znaci da nije poslan rezultat 98%*1920 koliko sam trebao dobiti na linux clientu koji je pukao.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Americki humor, no:

    [​IMG]
     
  3. artemis

    artemis Komšija

    [​IMG]
    Nova zvijer stigla i ima da folda :mrgreen:
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Imali smo istu na testu, performanse hladjenja / cijena su na izvrsnom nivou. Folding approved ;)
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hladnjak izgleda prilicno ruzno, ali vjerovatno dobro odraduje svoj posao :) valjda ce nam se sad malo popraviti ppd :) :D bas gledam na kakaostatsima, ppd odletio u nebo. ja sa ovim hardware-om ne mogu ni na goozove izvuci 15 milja (mogu 12 plafon, kad ne prekidam foldanje, i kad ne dolaze 511) :roll: :shock: a ne vjerujem ni da enis moze 16k. odakle li ti poeni odjednom.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Nije radio stats update 2 dana. Podijeli sve sa dva :)
    U medjuvremenu, ukljucit cu jos jednu 285 s testa ;)
     
  7. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa ja, lako je tebi, samo uzmes sa lagera :p :smt003 ocito ce sad raditi sli :D
     
  8. artemis

    artemis Komšija

    Bem mu misa, nece da instalira ove zadnje whql 186.18 drivere, vista se zblesira, mamicu joj :evil: . Uredno radi sa 178 sa cd-a, ppd oko 7k...
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Nisam vidio je li ono 275 ili 285?
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  11. Esh

    Esh HWB

    Pa onda je sasvim ok ppd.
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    taman kad sam Enisa htio stici, on dao gas :lol: :smt005 :p
     
  13. artemis

    artemis Komšija

    Pa prebaci u vecu brzinu :mrgreen: :smt005
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pffff pa trudim se, ali niko nece grafu bacit u vatru. ovaj jedan kaze, neka moja gtx280 fino idla :evil:

    EDIT: evo bas nesto gledam 27. aprila sam imao milion, sto znaci da sam za 2mj odradio ovih 445k, znaci nekih 220k mjesecno. jbt skoro pola godine treba za milion :lol: pa i dino ce za par dana postati milioner :smt006
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  16. Moncho

    Moncho Komšija

    svakak cast dinec :)
     
  17. artemis

    artemis Komšija

    Samo naprijed :) :smt023
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pogledaj ti samo te logaritamske krive koja pokazuje kako je nas napredak tekao. sad imamo horizontalnu pravu :smt003 fino odradjen sajt, nema sta.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Treba nam nove krvi sto prije :)