HDD dvoumica

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Sena, Mar 13, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. KingT

    KingT Veteran foruma

    Neznam kako je kod tebe ali kod mene montiranje ISO fajla je trenutno (koristim PowerISO)..

    Dok kliknem na mount i izaberem ISO,kliknem na MyComp fajl je vec spreman za launch..

    Instalacija je takodjer veoma brza ali naravno sa SSDom sve bi bilo jos brze.. :lol:
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I ja koristim isti program i motiranje jeste trenutno ali dok traje instalacija i dok podaci putuju sa iso fajla u instalacioni folder komp toliko uspori da ni 4 jezgre procesora ni dvije grafe ne pomazu. :D
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Sa ssd bih bilo brze ali ja sam happy i sa mojim hdd om .Rijetko koristim iso pa ne mogu detaljno govoriti.Opet govorim ssd je super ali je meni jos preskup.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Necu raspravljat dalje .Ko da se sa vjetrenjacama borim
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ljudi dobijam i ja jedan ssd.E posto sam noob za to.More li mi neko objasniti sta sve treba ukljuciti iskljucit itd.Vidim neke trimove i tako dalje.Hvala svima unaprijed
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Ima SSD tema posebna.. Sve sto se treba "ukljuciti", automatski se ukljucuje s Windows 7. Ako dobijas SSD, onda ga i ne biras...
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ok hvala.Kak mislis ne biras ssd :|
     
  8. pac

    pac Komšija

    Zato sto si rekao u predhodnom postu da ces "dobiti" ssd sto znaci da nemas bas nekog uticaja na izboru istog.
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    A to .Ovo je jedan od onih midrange modela ali je svejedno brzi duplo od mog caviara.U pitanju je patriot 64gb torq m28 model.Nije neki top ali ce dobro posluziti
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Za overall iskustov najjbolje je brz cpu ,brz storage sistem i mocan graficki sistem.
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Jeste ako si Richie Rich :smt005 :smt005 :smt005
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Haj dobicu i ja taj ssd da vidim sta je toliko u njemu.Nadam se da cu biti zadovoljan
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Gori ste vi što ste uopće spominjali SSD :D
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hahahah
     
  15. pac

    pac Komšija

    Pazi da ti graficka bude dovoljno jaka ;)
     
  16. Esh

    Esh HWB

    off-topic.
     
Thread Status:
Not open for further replies.