Kilometarski sigovi

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by ming, Mar 19, 2007.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma ti su sigovi mjera konfa napisana sitnim slovima ili nesto ala don't fuck with admins :D ovo ono
     
  2. Loki

    Loki Komšija

    Najbolje bez sig-a.
     
  3. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Smeta li moj sig ?
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    25 postova stane na jednu stranicu topica, sad zamislite da svi okace ove slikovnice kako bi to izgledalo.
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    ....nikako druze, ajd stavite zabranu i kraj price, jer ovako lijepe rijeci nece pomoci vjeruj mi. Oni ce i dalje ici onim svoj utabanim stazama.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    ja bi prije rekao da tvoj nema smisla nego ovi kilometraski
    pa tvoj zauzima 223 kb.. zamisli koliko se to ucitaca na dial up-u a kod njega je 82 kb

    ma nije stvar zabrane nego kulture.. doduse jest i moje nakicen i upadan ali brate nije dugacak.... a u ostalom ako vecini smeta onda cemu potreba da bude toliko, malo ga koriguj i smanji... a ako neces onda me podsecas na fudbalski savez bih, j€b€s€ njima sta mi govorimo (sala mala :D )
     
  7. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Rekoh ja salihu da ce biti problema sa velicinom sig-a. U Photoshop-u je to sve izgledalo mnogo manje, ali na forumu djeluje ogromno.
     
  8. Loki

    Loki Komšija

    Nek smanje k'o ti i biće super. :)
     
  9. Sale

    Sale Aktivista

    evo makeo sam svoj sig vidim da vam smeta :evil:
     
  10. Emx

    Emx Aktivista

    Adi_k, gdje generišeš ove sigove? daj link :)
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Tvoj sig ima 230kB. I definitivno se mora mijenjati. U toku dana administracija ce dogovoriti pravila o velicini i "tezini" siga.
     
  12. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    @Emx

    Kako mislis gdje generisem sigove :?
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    znam da je moj velik,a i stvarno mi netreba.samo niste dali nikakvo ogranicenje do koliko smije da bude sig.ja bih stavio oko 50kb bilo bi najbolje a vi kako ocete.ja cu svoj maket a za ostale neznam. :roll:

    najbolje da iskljucite u browseru ucitavanje slika i sve ce biti udure :D nece bit ni sigova ni avatara,i svakom fino :D
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma haj ok napisat konfu koju imas (kad god kakav belaj da prijavljujes da ne moras ispocetka pisat imam tu i tu plocu, taj proc, tu memu itd..), al ovo sto stavljaju ove "slicice" (Red Bull drinker, Firefox user, ATI killer i sl.) to mi bas ide na q :evil: :D
     
  15. Sale

    Sale Aktivista


    ma neka znaju oni kako treba, :twisted:
    et sad necu imat nikakav SIG kad su nam moderatori (cast izuzetcima) takvi
     
  16. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    moderatori su tu bas za takve stvari. I ja sam nekad bio okacio poster, kad na msn-u u roku 2 minute samo beep-nu neki mail. Ja da vidim sta je cojk kaze razvlacis forum, sto je i bio slucaj, ja prepravim i zdravo. Sta sad tu dramite lafine tipa "bez sig-a mi zivot nema smisla" isl. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    :lol:

    Ko je dirao :lol:

    Gdje je slikovnica?


    Uzmi dimeziju kao kod dark ridea, nije problem cudo bosnjak nije stavio 640*480.
     
  18. Sale

    Sale Aktivista

    ma neka sve, al mi je glupo to sto napravi ti toliku galamu radi toga, umjesto da si mi javio to na pm :wink:
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Svi da vide, necu svakog posebno obavjestavat.
     
  20. syss

    syss Veteran foruma

    evo u duhu teme sam i ja sig promijenio... :D