1. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Ma najgore sto ako nastimam linux preko VM ne pojavi se problem, cim odradim pravu instalaciju, sve podesim problem se pojavim, dotuzi mi cackati i namjestati i onda pomislis radi kako treba ono opet problem.
    Npr na openSuse nastimam da ne ide u airplane mode ali onda poslje nekog vremena (ako ne koristis laptop 10-20 minuta) samo se izgube sve mreze, wifi a ni lan vise ne pronalazi ni jednu i ako pokazuje da su aktivni kontroleri.

    A valjda je to postavka kod odredjene serije HP, i kad na linuxu ode tipka za izlazak ne radi, s njom mozes aktivirati ali ne mozes ugasiti.
    (ili ako preklopis laptop)


    Uskoro planiram izbacivati disk i ubaciti drugi SSD, pa cu onda pokusat opet sve iznova s Arch ili Debian pa sta bude.
    (Na fedori opet cesto bude problem s microsoft .NET SDK, instaliras, u terminalu pokaze verziju, gdje se nalazi medjutim Visual studio code ili neki drugi IDE ne moze je naci, onda prebacuj filove, mijenjaj put itd itd)
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    selvin and kvaju like this.
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

  4. Reznor

    Reznor Overclocker

  5. monK

    monK Komšija

    Prošlo kao brzi voz, srećom dobro je završilo.

    Ovo je zahvatilo samo "bleeding edge" korisnike. Ja preferiram stabilnu instalaciju.
     
    Reznor likes this.
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    Extra stvar, Android emulator koji koristi Linux container i Wayland kao graficki sistem: https://waydro.id/
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    Qler likes this.
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imam vecinu ovoga vec na 23.10, ali ice update svakako jer ovo je LTS.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja na VM na desktopu imam Mint, ali cu meni se cini i ja preci opet na Ubuntu, sa ovim LTS...