Logosoft - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by (:-D, Feb 8, 2008.

  1. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ukoliko prijavljujete kvar Logosoftu sa BH Telecom broja 080030305 je besplatan :smt006
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Eto prodadoše se M:Telu 100% :D :D
     
  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Svih 60 korisnika je ostalo bez teksta :smt003
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Vala ja sam jedan od tih 60 i zadovoljan sam vala..
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kad se sjetim Logosofta kad je davao brzinu 10 Mb/s. Tad smo svi željeli da imamo tu ponudu u svojoj mahali. Nakon tog i nisu imali nekih ponuda kojima su se izdvajali, a nisu se ni širili na ostala mjesta.
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Malo ti bolje provjeri ponude. Ja ti garantujem da je ponuda Paket Trio Logosofta i dalje najbolja i najpovoljnija opcija na trzistu. Kome treba 100Mbit moze i to uzeti.

    Jedino sto mi smeta sto za stare korisnike kada jednom isteknu ovi silni promotivni periodi i cijene nema nikakve pogodnosti vise, osim 1-2 nova kanala svaka 3-4 mjeseca. Samo da mogu ponuditi Filmski paket uz doplatu gdje bi bio HBO, Cinestar (Action, Sci-Fi i dr.) a ostalo ako ima jos neko neku ideju bilo bi optimalno.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Što bih provjeravao kad za 10 godina nisu mogli da prosire mrezu po vecim gradovima? Mtel ih drži već tri godine pa su i dalje nebitan igrač u Zenici.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Ja se sjecam da su na pocetku drzali jedva dvije ulice, jesu sad makar pokrili pola Sarajeva?
     
  9. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako izuzmeš wifi pakete manje od 10% Sarajeva pokrivaju.
    Od kako ih je Elob/Telemach izbacio iz kablovske mreže nisu imali povećanje broja korisnika godinama a nisu imali toliko "bolju" ponudu da uzimaju korisnike drugih operatera.
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    ADSL kao tehnologija je propao, tj povlaci se iz upotrebe a tako i logosoft.
     
  11. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: Logosoft - oficijelni thread

    Koliko ja znam Logosoft je FTTB :)

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nema logija, za studente zakon.

    Samo odem prijavim i u roku par dana prikljucuju net, samo licnu traze, dok telemach recimo trazi i tv da prikljucim, ne moze samostalno internet.

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  13. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: Logosoft - oficijelni thread

    Nije do Telemacha, kablovska je takva usluga. Kroz isti kabl idu sve usluge i TV i net (cak desetine korisnika). Posto imaju analognu TV u ponudi ne mogu ti ponudit net bez TV jer mozes ukopcati kabl u TV i gledati analognu ( vjerovatno i dobar dio digitalnih programa).

    Druga je stvar sto je analogna zastarila i sto bi trebali preci na 100% digitalno ali to im se trenutno ne isplati jer bi morali dobrom dijelu korisnika objezbjediti resiver ako nemaju DVB-C prijemnik u TV-u. Jednog dana ce ukinuti analognu jer ce im trebati taj spektar za net ali do tad jbg :/

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  14. MTV

    MTV Novi član

  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    sta znaci cijena se formira pojedinacno??? :D
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    To znaci da se cjenkas s njima:D
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jadan TXTV sa svojih 400Mbps :D samo prcaju jedni druge. Mojne ti meni prvi u BiH :D cuj TXTV prvi s optikom :D još uzeo maha pa prvi i sa 400Mbps haha, doduse, jos uvijek je prvi sa 400Mbps
     
  18. black

    black Komšija

    Ovo je samo za raju sto imaju VPS u Logosoft Data Centru.

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Evo cijena neta u AmerCI :) Ovo su cijene Comcast-a, lose usluge drama...

    25 Mbps - $49.95
    60 Mbps - $69.95
    100 Mbps - $79.95
    300 Mbps - $99.95
    1000 Mbps - $139.95
    2000 Mbps - $299.95


    Ceka se Google Fiber pa da se rijesim ove smijurije.

    100/100 Mbps - $50
    1000/1000 Mbps + 1 TB Cloud - $70

    Ovo su paketi koji ukljucuju samo internet. Ostale Google Fiber ponude ukljucuju TV+ phone.
     
  20. MTV

    MTV Novi član

    Ako je tako zasto im to stoji pod privatni korisnici a ne pod poslovni?!
    Data centar je koliko znam za poslovne korisnike.
    Kako god bitno je da se nesto desava. Moram dodati da su u zadnje vrijeme povecali i broj HD kanala.