MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. xman

    xman Komšija

    Ne vidim Bispinga i Dillashawa u underdog ulozi ali eto.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Hendricks treba biti na +800 jer su male šanse da ce se uopste pojaviti.. hahhaha Inace ni meni nije jasno kako je GSP favorit.
     
  5. xman

    xman Komšija

    GSP-a je prekrila prasina i cinjenicu da jeste prodigy mma sporta sa jedne strane a sa druge nelogicno mi je stavljati ga kao favorita protiv Bispinga koji pored toga sto je veci ima nevjerovatan kardio i bas je tvrd orah,uporan i zestok. GSP djeluje odlucno i ne vidim da Bispingov "psiholoski rat" utice na njega. Zanimljiva borba.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakav god da je GSP bio, nije relevantno nakon 4 godine pauze. Pogotovo ne kada se vraca protiv šampiona. Opet.. kakav je, takav je. Ima pojas. A MMA je za te 4 godine dosta napredovao. Svi su se šampioni u medju vremenu promjenili osim DJ-a. Da ne kazem da GSP nije ni blizu svoje stare forme.

    [​IMG] [​IMG]



    Iskreno mislim da ce njegov povratak biti kao povratak BJ Penna.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne izgleda tako loše, ali i ja mislim da bi ovo bisping trebao uzeti. [​IMG]
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    E moj bisping. Fujj kako glupo izgubi.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nevjerovatno mi je kako su jedan drugog izrespektovali poslije borbe. Posebno mi je cudo od Bispinga znajuci kakvu "gubicu" ima.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bisping je super inteligentan lik, sve ono što si vidio prije je čista gluma da se bolje borba proda.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Imao sam osjecaj da ce GSP stati, i vjerovatno i bi da je uslo u sljedecu rundu.

    Ali, kako Rose uspava Joanu :D Bas mi drago jer je JJ toliko trash-talkala da je zasluzila.

    Bisping je komicar, on prica svasta nesto samo da se stvori atmosfera. Niti u jednom trnutku nije bilo one napetosti da se njih dvojica ne postuju ili mrze.

    TJ po meni sretno dodje do titule, ali njih dvojica su bas "tu negdje".

    Dobar card.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    I meni je drago za JJ, ona je stvarno ufurana a i poglupa. Dobre su borbe bile, svi šampioni popušili :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Odose tri titule. Kakav event. Treba imati na umu da je GSP dobio prve dvije runde. Nakon 4 godine pauze, nakon sto je sport toliko daleko dogurao, on dodje do titule. Respekt. Mada sam najvise bio nahajpan kada je Namajunas smlatila Joannu. hahahah
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne bih rekao da je dobio dvije runde, druga je Bispingu po meni otišla. Nadam se da je idući Whitaker, ako njega dobije, čovjek će biti mit a ne legenda kao što je ionako sada.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ludjačko bodovanje. Nema veze što je bisping više ubio njega u parteru na ledjima, opet djordjetu idu bodovi. Bisping je pravi ratnik i legenda, ali bolje da se povuče, previše je štete pretrpio u karijeri.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited: Nov 10, 2017
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Silva se okaljao kao niko. A conor je poludio, ponaša se debilno od boks meča.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator